Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szeretsz interneten ismerkedni...

Szeretsz interneten ismerkedni? Tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 9. 10:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kezdesnek nagyon jo!

Nekem az elso par baratnom a netrol volt.

Az a tapasztalaotom hogy ha nincs sok onbizalamad a neten ossze lehet szedni egy kicsit. Nameg ra irni valakire konyebb mint oda menni valakihez. Ha nem mersz.


18/f

2015. ápr. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

meg vannak az előnyei


netes társkeresésnél semmi visszajelzés

itteni ismerkedésnél/barátkozásnál pozitív tapasztalatok

2015. ápr. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
4%
Szerintem csak az életképtelen emberkék ismerkednek neten..régen nemvolt se facebook se ilyen ismerkedős loccspaccs oldalak..mégis találtmagának párt az ember..
2015. ápr. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én probáltam neten ismerkedni vagy nem tetszettem az illetőnek vagy meg volt a kémia de messze lakott! már nem probálok neten ismerkedni
2015. ápr. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3-as. az igaz hogy altalaban az ismerkedik neten aki eloben nem tud.


viszont a regi dolgokat ne keverjuk bele, regen igen keves volt a valas es minden szep kis csaladban elt, az elet happy..marmint igy nezett ki!

nagyanyoink meg nagyapoink nem azert nem valtak el mert megtalaltak eletuk szerelmet(najo 1%nak lehet sikerult) hanem azert mert nagy szegyen lett volna es nem tehettek meg.. es ebbe beleratozik azis ha a kedves mintaferj mindeg laposra verte mert igen regen ezis megszokott volt.. aogy regen nem volt kovetelmeny a jo sex a jo fizetes es egzisztencia (sportos testrol ne is beszeljunk) hanem inkabb annyi volt a kovetelmegy hogy rendes csaladbol szarmazzon.


szoval az ha valaki talal egy part, nem feltetlenul jelenti azt hogy tenyleg illik hozza. es az online vilagon kivul is jarkal eleg sotet ember, nem kell felteni oket.

2015. ápr. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"aogy regen nem volt kovetelmeny a jo sex a jo fizetes es egzisztencia (sportos testrol ne is beszeljunk)"


haha...

2015. ápr. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Megvannak az előnyei és a hátrányai egyaránt:)

Egyrészt könnyebb, hiszen kisebb bátorság kell ahhoz, hogy ráírj valakire, mint ahhoz, hogy élőben odamenj valakihez. Viszont a hátulütője, hogy elég könnyen vissza lehet élni vele.


Nekem egyébként csak jó tapasztalatom van a netes ismerkedéssel. Az első barátommal chaten ismerkedtünk össze, 3 évig voltunk együtt.

Második barátommal egy játékban ismerkedtünk össze, vele lassan 7 éve vagyunk együtt.

Szerintem főleg annak előnyös, aki élőben nehezen oldódik, kevés az önbizalma. Neten el lehet érni, hogy annyira belédszeressen a másik, hogy ne nagyon érdekelje a külső. Csak ehhez megfelelő ideig kell húzni a dolgot:)


Most már sokkal könnyebben ismerkedek élőben is akár. Régebben hónapokig kellett könyörögni, hogy egy képet küldjek magamról, a találkozó meg tényleg már csak akkor jött szóba, mikor kialakult valami vonzalom.

Most már sokkal hamarabb benne lennék egy találkozóban egy számomra szimpatikus emberrel.

2015. ápr. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
próbáltam, de értelmetlen, mert rendszerint szívatás a vége.
2015. ápr. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kegyetlenül lassú...
2015. ápr. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!