Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Gáz lenne interneten keresztül...

Gáz lenne interneten keresztül megismerni? Mit gondoltok? Ti hogyan csináltátok? Van valamilyen tapasztalatotok a témában?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt a suliból, nagyon tetszik. Szívesen megismerném még jobban. Sajnos az iskolába nem túl gyakran (kb. egyszer egy héten) találkozunk és ha találkozunk is, mindketten rohanunk, így csak rövid párbeszédek alakulhatnak ki. A legnépszerűbb közösségi oldalon ismerősök vagyunk. Nem nagyon szeretem az internetes ismerkedést, mivel úgy gondolom az ilyet élőben kell csinálni, de sajnos tényleg nem tudok vele gyakrabban összefutni. Rossz lenne, ha ott beszélgetnénk? Vagy béna lenne elhívni ott egy sétára, hogy élőben tudjam megismerni?

2015. ápr. 9. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem írd meg neki, hogy mivel sajnos tényleg csak fél percre tudtok találkozni suliban, itt kérdezed meg, hogy volna-e kedve valamikor tanítás után elmenni veled moziba/kávézni/sétálni egyet. Nem furcsa, szerintem jól esne neki :)

20/L

2015. ápr. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Véleményem szerint sem az internetes ismerkedés a legjobb, de ha tényleg nincs más megoldás, akkor rendben van. :)
2015. ápr. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért kellett leszavazni a válaszom?
2015. ápr. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Bárcsak én is tudnék így ismerkedni élőben :s


Amúgy meg neten is lehet, ha tényleg csak annyit megbeszélni h elhívod valamerre :)

2015. ápr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Először is nyugodjál meg,itt nyugodtan reklámozhatsz,most nem a tv-ben vagy XD (FACEBOOOOOOK,ennyi)

Másodszor facen úgy ismerd meg jobban,hogy sokszor chateltek,mindenféléről,mert abból nem szokott kisülni semmi jó,ha egyből szerelmet vallasz valakinek onlive.. ha már az interneton szeretnéd megismerni,amivel nincs kifejezetten baj,csak ne támadd le :)

2015. ápr. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem szerelmet vallanék, csak elhívnám egyet sétálni.
2015. ápr. 9. 18:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Hanyadikosok? :D :)
2015. ápr. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ő 16, én 17 éves vagyok.
2015. ápr. 9. 18:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem gáz. Főleg akkor, ha leírod az okot is.
2015. ápr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!