Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Honnan lehet azt tudni hogy...

Honnan lehet azt tudni hogy egy adott személy maga az életünk értelme?

Figyelt kérdés

Van e gy lány aki megmozgatja mindenemet,érzelmeimet, szexuális vágyaimat,viszont nem tudom eldönteni szerelmes vagyok e belé vagy csak szeretethiányom van és megkapom tőle azt amit mástól nem!?

Ha azt érzem küzdenem kell érte és kitartónak lennem,ha férfiként sirni tudok miatta,érte olykor,ha jól érzem magam vele és hiányzik ha nincs velem,ha liftezik a gyomrom mikor azt érzem elveszíthetem, szerelmes vagyok? Ha néha meg tök nyugodt vagyok és megvagyok jól nélküle, semmilyen érzelmi felfokozottság nincs bennem,és ha ez a két jellemző felváltva jelentkezik nálam, az szerelem? honnan tudhatom azt hogy ez a lány az aki nekem lett szánva az életben?Mi a legjobb bizonyság erre,mert most ezt is érzem meg azt is,és nem tudom eldönteni szerelmes vagyok e, vagy mi van velem!hozzáteszem még soha az életben nem voltam szerelmes, :(



2015. ápr. 10. 22:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez még messze nem szerelem, csak a hormonok játéka. Amikor valóban szerelmes leszel, azt nem fogod megkérdezni.
2015. ápr. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!