Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehetséges, hogy nem is a...

Lehetséges, hogy nem is a legnagyobb probléma, hogy ronda a fejem, hanem, hogy gizda vagyok és alacsony?

Figyelt kérdés
Sokáig nem értettem miért rondáznak le lányok tök durva módon. Aztán mostanság kezdem átgondolni az egészet. Mivel a lányok fordítva gondolkoznak, míg én végig azért gondoltam magam rondának, mert azt hittem a fejemmel van baj, csak most kezd leesni, hogy azért tartanak rondának, mert nincs valami férfias, erős testem. Vagy ez hülyeség? Csak, mert hiába kérdeztem miért tartanak rondának egy sem magyarázta meg csak letiltott vagy lekoptatott és szinte elfutott előlem. De volt egy csaj mondjuk, aki nem rondánank nevezett, hanem az orrommal gúnyolt, hogy milyen nagy orrom van és röhögött rajtam. De a többi nem tudom, hogy az orrom miatt vagy inkább ők is a nyomi testem miatt rondáztak le. Vagy lehet mindkettő?

2014. máj. 26. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Hol rejtegetitek ezeket a nőket, akik hobbiból a másik nemet bántják? Sosem találkoztam még ilyennel.
2014. máj. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam az arc a mérvadó, ha tetszik az arcod akkor nyert ügyed van, ha nem tetszik akkor tőlem lehetsz magas, izmos, pénzes, akármi, max az ellenkező irányt tudom megmutatni neked :D
2014. máj. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

amíg nem láttam rólad képet, nem tudhatom.

az orroddal viszont ne foglalkozz. neki nem jött be, de én kimondottam szeretem, ha egy srácnak nagy orra van. :)

sebhelyes arcú sráccal is voltam, meg nagyon ásszal is (10/10-sel).

a lényeg, hogy legyen jó beszélőkéd ;)

2014. jún. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!