Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha nem vagyok se gazdag, se...

Ha nem vagyok se gazdag, se szép, se izmos, akkor barátnőm se lesz?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 11. 14:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
19%
Miért ne lehetne?
2015. ápr. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
12%
De lesz! Csak türelem... vannak lányok, akiknek nem ezek a sablonos dolgok jönnek be... amúgy ez meg abszolut közhely..
2015. ápr. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
54%
de csak ő se lesz szép valószínűleg.. ha a fentiek mellé még balfsz is vagy akkor viszont nem lesz
2015. ápr. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
6%
Ha normális vagy, rendes, kedves, aranyos, akkor miért ne lehetne? Amúgy küldj egy képet.. kíváncsi vagyok, hogy megint csak egy önértékelési problémával kűzdő személy szeretné jobban felhívni magára a figyelmet, vagy tényleg nem vagy szép látvány.
2015. ápr. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
7%
Eszed sincs. Azt kihagytad.
2015. ápr. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
32%
Mar megint kezded?
2015. ápr. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%

Miért teljesen jogos a kérdés.

Manapság csak ezek számítanak a nőknek...

Kérdező,sajnos nem lesz valószínűleg.Nekem sem volt még soha ezek miatt,nem is lesz úgy néz ki,de már letettem róla végleg.ennyi.

23/F

2015. ápr. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Azért izomra csak próbálj meg kicsit gyúrni, mert ha minden kötél szakad, azért mégis ott lesz neked a jó kis izmos kezed. :)
2015. ápr. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
4%

Ki szerint nem vagy szép? Ezt csak te állítod magadról?


Mindenkinek más az ízlése, tehát van, akinek te vagy pontosan az ideálja!


Ha meg elégedetlen vagy a külsőddel, akkor fogj hozzá rendszeresen sportolni, edzeni a siránkozás helyett!


Nő létemre én se kezdenék egy ilyen pasival, aki csak sajnáltatni tudja magát, ahelyett, hogy letenne valamit az asztalra, és pl. eljárna kondizni, ha éppen nincs megelégedve a saját külsejével!


Ha meg lusta vagy mozogni, akkor fogadd el magad olyannak, amilyen vagy, és ne játszd itt a mártírt légyszíves!


Egyébként meg ezek külsőségek! És milyen a belsőd? Na, ez itt a lényeg!

2015. ápr. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
24%

"Ha nem vagyok se gazdag, se szép, se izmos, akkor barátnőm se lesz?"

De lesz, csak valószínűleg nem a világ legszebb nője. Vannak kevésbé szép, nem feltétlenül ronda lányok is.

2015. ápr. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!