Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha nem vagyok se gazdag, se...

Ha nem vagyok se gazdag, se szép, se izmos, akkor barátnőm se lesz?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 11. 14:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

10-es.

Azok sem vesznek még emberszámba sem,ugyanúgy csak a jóképűekkel állnak szóba egyáltalán...

2015. ápr. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
57%

Miért ne lehetne?

és mi az hogy lehet de ő sem lesz szép?

Azon a válaszon hogy sajnos nem lesz mert neked sincs, ezen egyenesen felsírtam.

Én sem vagyok izmos sőt még gazdag sem. Ettől függetlenül gyönyörű barátnőm van. Az a baj veletek hogy a külsőségek alapján próbáljátok behatározni az életetek. nyugodj meg lesz barátnőd sőt szép is lesz az a lány. Ami fontos hogy legyél őszinte és magabiztos, ne kételkedj magadban és soha ne add fel.

19/F

2015. ápr. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos nem. Csak ezek számítanak a csajoknak, a belső nem érdekli őket.
2015. ápr. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
12%

Mondod ezt te mert volt egy lány aki elutasított?

ugyan már....

Rossz helyen keresitek gyerekek.

2015. ápr. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
43%
Gazdag, szép, izmos...lehet sikeresebbnek tűnnek ezek a tulajdonságok, de egyben több a hozzájuk kapcsolódó érdek is. Márpedig, ha valakivel nem önmaga miatt vannak, hanem csak bizonyos "mutatott" tényezőkért, az csak fals viszony, őszintétlen.
2015. ápr. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
91%

#14 Nem egy, hanem vagy száz. És mégis hol kellene keresni?

#15 Minden lány érdekből van a pasijával. Vagy azért, mert jól néz ki és irigyelhetik miatta, vagy azért, mert gazdag és mindent a segge alá tud tolni, vagy valami másért, de mindig érdekből.

2015. ápr. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
24%

16-os, ez azért ebben a formában nem teljesen igaz. Én nem érdekből vagyok a párommal, hanem azért mert szeretem. Soha nem engedtem meg neki például hogy helyettem fizessen, van munkám, van pénzem, van saját pénzből vett autóm is. Amikor megismertem a barátomat csóróbb volt nálam, pedig én sem voltam húde eleresztve. De nem a pénztárcájában kezdtem el turkálni, mint sajnos a mai lányok nagy része.


És nem vagyok ronda, épp ellenkezőleg. És ez a páromról is elmondható.


De most pénz ide vagy oda, azért akik lehurrogják a lányokat és ribizlinek titulálják őket azért, mert esetleg nem akarnak összejönni olyanokkal, akik nem szépek vagy izmosak, azok feltehetnék a kérdést, hogy ha ők lennének ott, megtennék-e ugyanezt. Nem hinném.


Ez nem bántás a másik ember irányába, de ha belegondoltok amióta világ a világ azóta így van. Vannak akik nagyobb esélyekkel indulnak és vannak akik meg kisebbekkel. Az már más kérdés hogy a mai tömegmédia mit sujkol.


Ugyanakkor, kérdésedre válaszolva kedves kérdező, egyáltalán nem biztos hogy nem lesz. A jövőt nem ismerjük, ezt így nem lehet kijelenteni.


23/L

2015. ápr. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
48%

16.

Ha minden lány érdekből van a barátjával, akkor a te leendő párodra is ez vonatkozna ebből kifolyólag...

Az általánosítás eléggé rossz tanácsadó!


25/f

2015. ápr. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Már kihaltunk volna...
2015. ápr. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!