Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy szomorú diák Hogy lehet...

Egy szomorú diák Hogy lehet elmondani igaz szavakban azt hogy a másik is értse, hogy nem akartam megbántani?

Figyelt kérdés
Mivel lehet jóvá tenni valami olyan tettet,amit soha nem akartál tenni a másik ellen? de mégis ki akarom mutatni hogy valóban jót szerettem volna,de elnyomom,mert nem tudom kimutatni az érzéseimet(egy diák)

2015. ápr. 12. 12:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Bovebben? Ebbol nem derul ki nagyon sok minden. Mit tettel? Hany evesek vagytok? Fiu vagy vagy lany? Es akit megbantottal fiu vagy lany? Miota ismeritek egymast? Ha gondolod irj privatot es meseld el reszletesebben es megprobalok segiteni. :) L
2015. ápr. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt kétszer leírtad, hogy diák vagy (ami ez esetben lényegtelen), viszont azt nem mondtad el, mivel bántottad meg, mert nem mindegy. Így nem lehet ilyen kérdésre értelmes választ írni, fejtsd ki jobban.
2015. ápr. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!