Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A csajozás csak szerencse, ha...

A csajozás csak szerencse, ha gazdagnak jóképűnek vagy jó kiváló énekhanggal születsz akkor simán megy ha nem akkor meg jóval igénytelenebb és kevesebb csajod lesz?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 13. 14:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
nem.
2015. ápr. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
hülyeség.
2015. ápr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ez annál sokkal bonyolultabb.
2015. ápr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom.
2015. ápr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Mennyiségre vagy minőségre mész? Persze, a pasik szeretnek össze-vissza kúrogatni, ha ez a célod, akkor valóban nehezebb dolgod van kevésbé előnyös külsejű pasiként, mint jóképű kigyúrtként. Ha viszont tartós párkapcsolatra, szerelemre, társra vágysz, akkor gyakorlatilag pontosan ugyanannyi esélyed van bármelyik nőnél, mint egy helyes srácnak. Azok a lányok, akik a külső miatt utasítanak el valakit, elég egyértelműen nem ez utóbbira hajtanak, így az igények elég jól egyezni szoktak a kérdésben.
2015. ápr. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
ha pénzed van kigyurt vagy és bunkó felgma nagyméretü akkor tied a pálya! ha nem akkor semmi se jut max kövér igénytelen ronda "nő"
2015. ápr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Hát de majdnem minden csaj a jóképű, izmos, magas csávókat keresi, így aki nem az, annak százszor annyi idő és energia becsajoznia, és már az elején kiszűrik a jó csajok, nemhogy eljutna hosszútávig, nem?

Meg ha nincs sok pénze az embernek, úgy még elmenni szórakozóhelyre, egyetemre menni, vagy faluból városba utazgatni, ahol vannak csajok is nehézkes, és sokkal egyszerűbb annak, akinek van jó autója és pénze elmenni fesztiválokra, bulikra, önköltséges felsőoktatási szakokra, konditermekbe, nem?

2015. ápr. 13. 22:25
 8/19 anonim ***** válasza:
7: Akkor fejlessze magát és keressen több pénzt.
2015. ápr. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
45%

Lepontozzátok a 8ast, de igaza van. Magyarországon mindenki bele van süppedve ebbe a "én szegénynek születtem, akkor már így is kell leélnem az életem" valamint a "mindez a kormány hibája, csak annak van jó fizetése és sok pénze, aki kormányközeli" meg társai elméletekbe. Pedig ez marhára nem így van. Az első legalábbis biztosan nem.


Nem tudod fizetni az önköltséges egyetemi oktatást? Tanulj sokat, írj meg egy 500 pontos érettségit, és hopp, már nem is kell önköltséget fizetni. Diákmunkával a nyáron 120e-t kerestem, heti 25 órában. Ez jobb, mint amivel sokan az egész családjukat eltartják. Pedig ez diákmunka volt, és rohadtul semmilyen képesség nem kellett hozzá. Tudni kellett egy-két nyelvet és egész nap (sajnos jellemzően hétvégén) bent ülni egy telefon mellett a kondicionált irodában. Nohát.


Nem azért leszel szegény, mert ilyennek születtél, jól írja a 8as, hogy tenni kell érte, hiába pontozzátok le. Fáj az igazság, rendben. De attól még az igazság marad. Ha csak egy általánosnál megálltál, vagy keresztülbukdácsoltad a szakközépet/gimnáziumot, onnan valóban ne várj csodát. Tanulj, fejleszd magad, millió OKJ képzés létezik, nem csak a fővárosban, de minden nagyobb városban is, dolgozz valamit, hogy a vonatot ki tudd fizetni, és lám, minden gondod megoldódik.


Amúgy, edzeni nem csak konditeremben lehet. Fegyencedzés? Neten ingyen megtalálsz hozzá mindent. Futás? Csak egy cipő kell hozzá.


Nyafogni mindig könnyebb, mint tenni a céljaidért.


Köszönöm a 0%ot előre is.

2015. ápr. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Jól mondja 8-as,akkor tessék fejleszd magad.

Nincs pénzed menj el dolgozni,szerezz szakmát ami kifizetődő,tanulj nyelveket,fejleszd a jellemedet => lesz pénzed => tudsz menni edzeni,megveszed a tápkiegeket => bombanőkkel szexelsz.


És ha itt se állsz meg még tovább fejlődsz => még több zsé => Bömös => még több még szebb jó nők.


Egyébb kérdés???


Kérek most egy 0%-t és essen nekem aki lepontozz,és osszon ki MOST :))))))))))

2015. ápr. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!