Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kiakadna ha megtudná, hogy...

Kiakadna ha megtudná, hogy volt barátnőm?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Beszélgetek egy ideje egy lánnyal, tudom, hogy többet akar. Nem tudja, hogy van barátnőm pontosabban volt mert ma szakítottunk. Nem, mert megakartam csalni vele a barátnőm, csak szimplán nem mondtam mert úgyse csinálnék semmit vele amíg mással vagyok.

Lényeg a lényeg beszélgettünk előbb telon, és megkérdezte, hogy mi ez a levert hangulat. Gyorsan mondtam neki, hogy mindjárt visszahívom. Kibukna ha elmondanám neki, hogy azért mert most szakítottam? Csak mert ugye szólhattam volna előbb neki mielőtt nagyon elkezd próbálkozni.



2015. ápr. 13. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
34%

jó fej lehetsz.

a barátnőddel is jó fej voltál.grat.

más csajokkal dumálsz, miközben van barátnőd..

a másik sem tud semmit..

legjobb pasi lehetsz..

2015. ápr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
En mint barát tekintek ra jelenleg is, sok lány barátom van, es semelyiktől sem akarok semmit...
2015. ápr. 13. 21:09
 3/9 anonim ***** válasza:
"barát" hát persze ;)
2015. ápr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Mondd el neki, mert az őszinteség fontos, főleg, ha kapcsolatot akarsz kezdeményezni a lánnyal. De nem számíts sok jóra.
2015. ápr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
testi lelki jó barátok mi ? :)
2015. ápr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy kicsit késő van az esti meséhez!

Életszerű! Csak barátnak veszed, azért nem mondtad meg a csajodat neki! AHA!

2015. ápr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

egy a lényeg: nem a korrektségről vagy híres :D

sajnálom mindkét lányt.

2015. ápr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Patrik1253

Nem testi jó barátok :D


Gyerekek, én nem tudom mit csináltam, de nem haragszik, pedig elég morcos volt először.

Mondjuk most már nem akar majd biztos semmit ami jó, mert amúgy sem akartam azzal tetőzni a dolgokat, hogy:"jah és amúgy én csak barátként tekintek rad" mert a végén megöl álmomban :D

2015. ápr. 13. 21:42
 9/9 anonim ***** válasza:
mondd el neki azt kész. ha megsértődik az az ő baja, ha te sosem utaltál arra, hogy lehet köztetek valami, akkor nem hibáztathat, hogy mindenfélét bemagyarázott magának.
2015. ápr. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!