Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha nem lenne internet senki...

Ha nem lenne internet senki sem ismerkedne?

Figyelt kérdés
Ha nem lenne internet akkor az emberek 90%-a szingli lenne?hisz mindenki ott ismerkedik pedig tudják hogy ciki ott ismizni de csak ott tudnak.nagyon kevesen vannak akik az utcán a buszon vonaton vagy egy plázában ismerkednek meg, mert a mai pasik már nem olyan bátrak mint régen voltak .

2015. ápr. 14. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Akkor kimásznának a szobából, is személyesen ismerkednének. Ahogy régen.
2015. ápr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pont ma volt egy kisebb vitám haverommal, hogy ő azt mondta facebookon ismerkedik, én meg azt, hogy inkább "terepen" szeretem kamatoztatni a tudásomat. Ezek szerint tényleg régimódi vagyok. xD De ha nem lenne net, akkor minden folyt volna az addigi medrében, szóval az emberek is személyesen ismerkednének továbbra is. Nem a férfiak lettek gyávábbak, csak megnyíltak előttünk új utak is. Ezt nevezik fejlődésnek. Hogy ez a fejlődés pozitív, vagy negatív, azt már nem tisztem eldönteni.
2015. ápr. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Anyádéknak se volt netjük, oszt mégis itt vagy. 😆
2015. ápr. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Végre egy értelmes kérdés itt. Amúgy van ebben nem is kevés igazság. Tudod, a legnagyobb gáz, amikor egy városban élsz valakivel /nem Budapest, mert azért az elég nagy, de még akkor sem kéne gáznak lennie/, és azt mondja, dumáljunk még neten, aztán majd eldől a tali lehetősége. Ismertem ilyet, haverom volt kiakadva ezen a csajon...:D Jogos.
2015. ápr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne internet mindenki rá lenne kényszerülve a való életben az ismerkedésre.
2015. ápr. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor normálisan ismerkednének az emberek.

Nem facebookoznának a buszon, jobban közelednének egymáshoz, stb. stb.

2015. ápr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

De szerencsére nem csak pasik vannak, hanem lányok is, akik nem kezdeményeznek, mert gyávák, szóval őket is lehet okolni, hogy csak neten megy az "ismizés" (honnan jött ez a szó? atyavilág)

Neten egyébként könnyebb beszélgetni, eddig saját tapasztalatom, és barátnőimé is azt mutatja, hogy élőben megismerünk valakit, majd interneten beszélgetünk sokat, mert ugyebár ki megy el randira este 10-11 felé. Aztán ha nagyjából passzolunk személyiségre, vagy úgy tűnik, akkor lehet találkozó belőle. Szerintem arc nélkül könnyebben adod magadat, és könnyebben is mutathatod a jó oldaladat. Így lehet, hogy olyan is megtetszik, akit netes ismertség nélkül elutasítottál volna, mert nem jó az első benyomás.

És régen is ismerkedtek internet nélkül, ha nem lenne, most is visszatérnénk a régi szokásokhoz, vagy kitalálnánk újakat, de szerencsére itt az internet nekünk. :D

2015. ápr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az internet, mint a modern technika vívmánya, abban is szeretne segíteni az embereknek, hogy ismerkedjenek, egymásra találjanak, és nemcsak azok, akiknek nincsen lehetősége élőben ismerkedni. Egy jó kiegészítő eszköz is lehet. De mivel ez kétoldalú folyamat, ahhoz, hogy működjön, kölcsönös kommunikációra van szükség.

Hogy mire gondolok most? Hát pl. arra, hogy nem az internet tehet arról, amikor például a társkereső oldalakon az egyik fél eltűnik, nem ír többé, vagy pedig eleve nem is válaszol már az elején sem a neki küldött levélre. Az ember meg így hiába küldi a levelek százait. Nos, ez ellen már a technika is tehetetlen, itt az interneten könnyebb sumákolni, eltűnni, rejtőzködni, mert ugye, nem szemtől szembe megy a kommunikáció. Az emberi gyarlóságról tehát nem a net tehet.

A gátlásos embereknek kifejezetten előnyös lehet, ha amint említettem, a másik fél is akar ismerkedni.

Ha nem lenne, akkor talán minden úgy menne, mint régen, vagy esetleg megpróbálnának az emberek új ismerkedési ötleteket kitalálni.

Egyébként én azon gondolkoztam el néhányszor, hogy vajon mi lenne, ha az embereknek nem szabadna használniuk a mobiltelefonjukat mondjuk egy hétig. Megállna az élet?

2015. ápr. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!