Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 26 éves kortól van még értelme...

26 éves kortól van még értelme ismerkedni, ha addig nem jött össze?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon sokat csalódtam az ismerkedés terén, és besavanyodtam. Nem volt még barátnőm. 30 percnél többet nem beszéltem csajjal, még csak baráti viszony sem alakult ki. Nem tudom, hogy van még értelme próbálkozni, vagy át kéne állni egyfajta öreges, nyugdíjas agglegény életmódra? 26F

2015. ápr. 14. 23:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A próbálkozással a legnagyobb baj ebben a helyzetben olyan mintha üldöznéd a szerelmet, olyan mintha nyáron mindenképp bundás bakancsot akarnál vásárolni de csak a maradékot vagy a megmaradt vackokat kapod... és ezért miden árushoz befutsz mert holnap utazol Szibériába és mindenképp kell a bakancs ha nem akarod, hogy lefagyjon a lábad.

29f

2015. ápr. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem csak olyan modon lehet ismerkedni, mint a bakancsos peldad, en ugy ismertem meg idaig noket, h nem erdekelt van-e bnom vagy sem, es lett
2015. ápr. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!