Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, mit gondoltok a zárkózot...

Fiúk, mit gondoltok a zárkózottságról? 17/L

Figyelt kérdés
Néha nagyon nem tudok mások előtt megnyílni,csak egy kis idő elteltével. Valakivel pedig szinte,mintha első perctől ismertem volna,úgy beszélgetek. Mennyire kezdeményeztek egy ilyen csajnál,aki kívülről nagyon zárkózottnak és csendesnek tűnik?

2015. ápr. 16. 14:40
 1/7 opened paradise ***** válasza:
100%

Nem zavarna,sőt.

Ha úgy lenne,akkor kezdeményeznék,de én ilyenkor nem a szokott módon oldom fel őket. Volt akit orrba dobtam sültkrumplival és bevált :D

2015. ápr. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
sehogy,azok nagyon lelkibetegek
2015. ápr. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ha orrba dobtad, remélem, h ketchupossal, h olyan legyen, mintha vérezne az orra. :)


próbálj meg a zárkózottság ellen tenni vmit, mert ott is vannak szintek, és nem jó, ha fullosan zárkózott vagy.

2015. ápr. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az a véleményem hogy zárkózott. :)
2015. ápr. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Mintha a saját soraimat olvasnám..
2015. ápr. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem baj, csak ne legyél barátságtalan.
2015. ápr. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem ez jó dolog, hogy nem nyílsz meg akárki előtt és nekem inkább az ilyen csajok jönnek be :D
2015. ápr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!