Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egyetemista lányok! Ti mindig...

Egyetemista lányok! Ti mindig megnézitek a friss egyetemistákat (gólyákat) vagy a tőletek pár évvel fiatalabbaknak már esélyük sincsen?

Figyelt kérdés

Másodjára sikerült bejutnom csak az egyetemre, gimiben is 5 évet voltam nyelvi előkészítő miatt, szóval 21 évesen kezdem majd a sulit.

A saját korosztályomnak egyáltalán nem olyan a gondolkozásmódja, mint nekem, többnyire gyerekesek és ez eléggé zavar.


Orvosira jelentkeztem, ott reménykedem benne, hogy a közvetlen környezetemben értelmesebb felfogású emberek lesznek majd, de azért szeretnék nyitni az idősebbek, akár végzősök felé is.

Azonban kicsit tartok attól, hogy a végzősöknek lassan màr a fő motivációjuk a fizetés lesz és a munka, gondolom inkább egy dolgozó vagy hamarosan munkába álló férfit fognak keresni maguknak, nem pedig egy évie elején járó sráccal akarnak majd párkapcsolatot kezdeményezni, vagy rosszul gondolom?

Hogyan vélekedik erről többségetek?


Illetve barátkozás terén? Nyitsz egy gólya felé vagy szívesen beszélgetsz velük is?


Nagyon sok rosszat hallottam az orvosisokról, ezért tettem fel ezt a kérdést..(szonbság, lenézés, stb..)


Akármilyen egyetemista válaszolhat, de kérlek írd oda a sulidat, esetleg szakodat és korod!


Köszönöm!


2015. ápr. 16. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Én harmadéves vagyok egy egyetemen,jövőre végzem,ha minden jól is megy.

Én pl. eléggé nyitott személyiség vagyok,szeretek új embereket megismerni esetleg segíteni a gólyákat,mert minket is segítettek anno.

De szerintem ez nagyon emberfüggő! :)

Sok sikert!

Biztos vannak páran akik nyitnak majd feléd!

2015. ápr. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is most fogom az orvosit kezdeni -ha minden jól megy- majdnem 21 évesen :) Nem tudom, hogy fogok tudni ismerkedni, mert elég csendes vagyok és félénk, a 18 évesek meg olyan fiatalnak tűnnek. Attól is tartok, hogy nagyon ki fogok lógni a sorból.
2015. ápr. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
sehogy,nem barátkozni kell,hanem tanulni
2015. ápr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Aki nem tudja megkülönböztetni a "tőled" és a "nálad" szót, azt hogy vették fel egyetemre? Ennek ki kellett volna derülnie. Orvosira, ráadásul...
2015. ápr. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Szia!

Én 21 évesen kezdtem az egyetemet nappalin, mivel volt 2 plusz évem a középsuliban. (szakma+nyek) Soha nem volt olyan, hogy valakinek a kora lett volna zavaró számomra, inkább a személyiségtől, hozzáállástól függenek azok a dolgok, amiket írtál. Aki komolyan gondolkozik, van hogy 2-3 évvel fiatalabb mint én, ugyanakkor a korosztályomban sok az elviselhetetlen,

Itt már nincs akkora különbség, mint középsuliban :)

2015. máj. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Megnézni nem nézem meg, mert azt sem tudom, ki a gólya, hiszen ott egy csomó ember. De ha valaki udvarol, és szimpatikus, nem lényeg, hogy gólya-e.
2015. jún. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

4-es, amúgy mondják így is, hogy tőled jobb, tőled magasabb. Nekem is furcsa, szerintem is nálad kellene oda, de van annyi eszem, hogy felfogjam, hogy ez nyelvjárási/nyelvhasználati különbség.


"pláne orvosira"


Hát inkább egy orvosnak azt kéne tudnia, hogy vannak a világon nyelvhasználati eltérések.

2015. jún. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"mondják így is, hogy tőled jobb, tőled magasabb"

Igen, és mondanak még mást is, ami szintén nyelvrongálás.

Hogy különbözteted meg, hogy "tőled (miattad)" vagy "tőled (nálad)" jobb?

Csak úgy, ha a helyes szavakat mondod!

2015. jún. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is értem, hogy ez miért lehet zavaró, mert mint mondtam, én is a nálad alakot használom, de olyan nem létezik, hogy nyelvrongálás. Egy nyelvet nem lehet rongálni.
2015. jún. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!