Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy fiúval van problémám....

Egy fiúval van problémám. Hogyan közeledjek felé? Többi lent.

Figyelt kérdés
Már több, mint fél éve vagyok belé szerelmes, és szeretnék valahogy közeledni felé, beszélgetünk néha, de nem tudom hogyan tovább, tudtok segíteni? Én 17 éves lány vagyok, ő pedig 18 éves és fiú. :)

2015. ápr. 16. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Jajj csajszi! Eloszor is! Ha tenyleg bejön bamuld ot egyfojtaban. Amikor észreveszi hogy lesed akkor less tovabb, de mindig az arcat es mosojogj is :) amikr leesett neki hogy tetszel de meg mindig nem szólít meg ugy"" akkor jelöld facen es irj neki!
2015. ápr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A tobbi megy magától, jah es nm art nekibha bevallod hogy tetszik:D miert halasztanal el egy lehetoseget? Sok simert
2015. ápr. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha van valami olyan hobbija amit mondjuk te is szeretsz (fényképezés, biciklizés, futás, túrázás) akkor felvetheted neki h ha van kedve akkor csatlakozol hozzá hogy ne egyedül csinálja, vagy hogy egymásnak a motivációja legyetek
2015. ápr. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#1 Ismerősök vagyunk már rég óta, de ő végzős és még 10 napig jár suliba. :/
2015. ápr. 16. 21:11
 5/7 A kérdező kommentje:
#2 Nem akarom neki megmondani még, hogy tetszik, mert úgy érzem, hogy egyelőre ezzel csak elijeszteném. :/
2015. ápr. 16. 21:13
 6/7 A kérdező kommentje:
#3 Kézilabdázik és a meccseire el szoktam menni, amikor tudok. :)
2015. ápr. 16. 21:13
 7/7 anonim ***** válasza:

" még 10 napig jár suliba "

Akkor már nincs sok időd!

2015. ápr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!