Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A barátnőm (ő volt a legelső)...

A barátnőm (ő volt a legelső) szakított velem, (már nagyjából túltettem magam rajta) és most olyan érzés van bennem, hogy szeretnék bepróbálkotni más lányoknál. Mit csináljak? Többi lent!

Figyelt kérdés
Szóval azt érzem, hogy szeretnék újra szerelmes lenni, és szeretnék valakiért újra küzdeni, hogy újra megölelhessek valakit, és újra szerelemben éljek. Mivel egy hete szakítottunk, ezért nem tudom mit kéne csinálnom: elEngedjek ennek az érzésnek vagy ne? Elkezdjek új barátnőt keresni, vagy legyek egyedül? Engem hajt a vágy hogy találjak valakit aki még nála is jobb lesz, csak nem tudom hogy ezt csinálni egyből helyes lenne-e. A válaszokat előre köszi! :)

2015. ápr. 16. 22:58
 1/9 A kérdező kommentje:
*Engedjek
2015. ápr. 16. 22:59
 2/9 anonim válasza:

1 hét nem túl sok idő... Meddig voltatok együtt?

Egyébként szerintem kezd el ismerkedni, beszélgess másokkal. Aztán ha igazán tetszik valaki, akkor hívd el randira, de felesleges elsietni.

2015. ápr. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csináld! Én két éven keresztül nem csajoztam, és kihagytam az alkalmakat, és megbántam! Ne kövesd el az én hibám.!!!
2015. ápr. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1 hónapig voltunk együtt, de eléggé ,,labilis" volt a lány, egyszer szeretett egyszer nem. De az 1 hónap alatt végig jártunk, csak voltak nála ilyen ,,hideg szakaszok" és írtam neki hogy döntse el mit szeretne, hát lelépett... Idegeskedtem sokat miatta, mert féltem hogy nem szeret eléggé, de olyan jó volt megölelni, meg csókolózni vele,meg, szeretni őt. Szóval azt hiányolom hogy nem ,,gondoskodhatok" senkiről.
2015. ápr. 16. 23:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy hónap? Az kutyafüle.
2015. ápr. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy kevés idő... De ez sokat jelentett nekem ez volt az első komolyabb kapcsolatom. És amúgy bénának tartottam magam, ha lányokról volt szó, ezért meg voltam magamnak régen, de úgy érzem itt az én időm.
2015. ápr. 16. 23:14
 7/9 anonim válasza:
az 1 heteddel kib*szottul komolytalan vagy...
2015. ápr. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
ja most olvasom h egy hónap.. :D na az is komolytalan, ugyhogy hajrá
2015. ápr. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy említettem-e már, de én évekre terveztem vele lenni... Ő volt a komolytalan, és nem tudta mit akar. Én vele maradtam volna akármeddig.
2015. ápr. 17. 06:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!