Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Mit gondoltok egy olyan...

Fiúk! Mit gondoltok egy olyan lányról aki huszonévesként évek óta egyedülálló?

Figyelt kérdés
Nem arról van szó, hogy olyan ocsmány vagyok hogy senki nem áll velem szóba csupán túlságosan zárkózott típus vagyok. Az eddigi párkapcsolataim csak arra tanítottak meg, hogy ne bízzak meg a férfiakban. Viszont mostanában azon gondolkozom, mi lesz ha valaki komolyabban érdekel és elmondom neki, hogy évek óta nem volt senkim.. Vajon hogy néz majd rám, mit gondol erről.. Ti mit gondolnátok?
2015. ápr. 17. 22:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
3%
Pont egy ilyen csajjal jöttem össze. Bár ne tettem volna!
2015. ápr. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
23%
Azt, hogy súlyos érzelmi defektusban szenved.
2015. ápr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Na ettől félek. :D
2015. ápr. 17. 22:21
 4/25 anonim ***** válasza:
91%

20-onévesként évek óta?? még is hány éves vagy 21 vagy 28?


Egyébként ideje lenne megtanulni h mi férfiak lazábbak vagyunk mi ilyen apróságokkkal nem foglalkozunk , ellenben ti nők minden apróságból nagy ügyet csináltok. Hidd el ez nem fog gondot okozni.

2015. ápr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
60%
Semmit nem szólnék, mert nem lenne idő beszédre a sok szex közben. :P
2015. ápr. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
95%
A lényeg a viselkedésed, személyiséged ....az h mikor voltál utoljára férfival senkit nem érdekel
2015. ápr. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
76%
Hát ha ránézek a mai választékra akkor nem csodálkozom azon hogy egyedülálló vagy évek óta.Valószínűleg értelmes csaj lehetsz és ezért alakult ez így nálad.Normális pasit meg szinte lehetetlen találni,bár nincs is rájuk olyan nagy igény
2015. ápr. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
89%
Ha bejön akkor teljesen mindegy hogy volt-e kapcsolata az elmúlt időben. Vagy egyáltalán. Az érdekel hogy most az enyém legyen.
2015. ápr. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
86%
Én megérteném...
2015. ápr. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
94%
Én nem gondolnék semmi rosszra,sokkal jobban meg becsülöm azokat a nőket akiknek van tartása és nem fekszik le össze vissza.Mondjuk ha valami barlang lakóval jössz össze lehet hogy ki nevet vagy elkezd cikizni.
2015. ápr. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!