Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Más srácnak is el veszi a...

Más srácnak is el veszi a kedvét ez a gyakorikérdések a csajozástól?

Figyelt kérdés

Néhány nő nagyon lehangoló kérdèst/válaszokat tud írni. Amik teljesen elveszik a kedvem az ismerkedéstől és a hódítástól.

Az életben hébe hóba össze hoz a sors egy kedvesebb leányal, akivel tök elbohóckodunk, megértjük egymást, törődök vele; csak sajnos van barátja ám egy picike önbizalmat tudok meríteni belőle; ezt az icipici önbizalmat teljesen lelohaszták itt a nők.

Már azon gondolkodom hogy valami robotnőt vagy valami ilyesmit rendelek netől, olyant aminek nincsenek ezer féle elvása, nem kell helyespasinak lenni extra önbizalommal meg 'rezgéssel és kémiával'


2015. ápr. 18. 14:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%
A robotnő legalább pattogna azon a strandlasztin, mi? xD
2015. ápr. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

1#

XD

oh az volna a hab a tortán;)

2015. ápr. 18. 14:07
 3/15 anonim ***** válasza:
7%
aha de élőben is borzalmasok a mai nők
2015. ápr. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
13%
Ja hulye kurvincok ^^ tisztelet a kivételnek! 1% xD
2015. ápr. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem csak meghozza. :D
2015. ápr. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ez az oldal nem ismerkedésre való. Próbálj szerencsét egyéb helyeken.
2015. ápr. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
20%

Igen,de nem ez vette el igazán,hanem az elvárások.És az,hogy sok éven keresztül még egy randira sem jöttek el velem,pedig nem vagyok csúnya...

Én is már ilyesmin gondolkozom,mint Te.

23/F

2015. ápr. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
10%
Nem kell komolyan venni ezeket a nagyasszonyokat itt. Nem hiába nincs hapsijuk.. Hallgass az ösztöneidre, de innen ne meríts ötletet:D Mert olyanok mint a férfiak :( Arc és név nélkül mindenki tud észt osztani..
2015. ápr. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
19%
a mai nőknek maga az isten se tudná telejsíteni az elvárásukat de kérdem én hogy mire? 2 mellre megy 1 nedves lyukra? egyik se való a sexen kívül semmire se
2015. ápr. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%
Főleg mert itt azt se tudhatod nő vagy férfi. Férfiak élvezik, hogy nőnek adjàk ki magukat. Brrrr!
2015. ápr. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!