Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Más srácnak is el veszi a...

Más srácnak is el veszi a kedvét ez a gyakorikérdések a csajozástól?

Figyelt kérdés

Néhány nő nagyon lehangoló kérdèst/válaszokat tud írni. Amik teljesen elveszik a kedvem az ismerkedéstől és a hódítástól.

Az életben hébe hóba össze hoz a sors egy kedvesebb leányal, akivel tök elbohóckodunk, megértjük egymást, törődök vele; csak sajnos van barátja ám egy picike önbizalmat tudok meríteni belőle; ezt az icipici önbizalmat teljesen lelohaszták itt a nők.

Már azon gondolkodom hogy valami robotnőt vagy valami ilyesmit rendelek netől, olyant aminek nincsenek ezer féle elvása, nem kell helyespasinak lenni extra önbizalommal meg 'rezgéssel és kémiával'


2015. ápr. 18. 14:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
45%
Pf, rögtön le kell pontozni valakit.. Utolsó előtti vagyok, és lány. Gondolom, pont ők pontoztak le. Mert valóban, a mai legtöbb lánynak, nőkezdeménynek, az a fontos, hogy milyen kocsi, mekkora farok, jó család, és rendezett hamupipőke történet. Nyilván, nekem is rengeteg ismerősöm van, akik NEM ilyen lányok, hanem szerelemre vágynak. De a mai értékek elvesztek a nőkből, a legtöbbje úgy iszik mint az utolsó alkoholista a kocsmában, viszont egy tea megfőzése is gondot okoz, nemhogy egy egyszerű rizses hús. És akkor ha ilyen a mai lányok nagy része akkor mit is várnak? Fehér bmw-ben a herceget? Aki helyes, cuki, édi, tud főzni, romantikus, blablabla? Más hátán akarnak felkapaszkodni, és a buli kimerül a por felszívásában, és külföldi pasik leszopásában a piákért cserébe. És csodálkozunk, hogy hogy állnak a férfiak a nőkhöz? Mert már lassan nem találnak értelmes lányt, akivel értelmesen is ellehet beszélgetni, viszont nem lerombolja a másik önbizalmát a porig, mert nem 20ezresekkel törli a seggét. Sajnos, részben az utolsó hozzászólónak is igaza van, hogy nagyon sokan nem több mint két mell és egy lyuk, mert másra nem alkalmasak. Viszont a normális, édibédi lányok is ez alapján vannak megítélve, ami viszont tényleg bosszantó, mert annyi de annyi jóravaló lány van ezen a földön, akikkel úgyszint kib.sznak.
2015. ápr. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
7%
8as voltam.
2015. ápr. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
72%

Ez egy anonim oldal..mindenki azt ír, amit akar. Azt sem tudhatod biztos, hogy nő vagy férfi írt valójában. Őszintén? Én szórakozni járok fel ide. :D


Ne ezt vedd alapul, ha a nőkről van szó..sokat ferdít a valóságon, és ez a férfiakra is igaz.

2015. ápr. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
48%
Azért ha belegondolunk, amúgy is mennyit csajozhatott, aki a szabadidejében annyit gyk-zott, hogy az elvette a kedvét! Én azt mondom, nekik már amúgy is mindegy volt.
2015. ápr. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2015. ápr. 18. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!