Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányok miért nem képesek...

A lányok miért nem képesek visszaírni valamit netes ismerkedésnél, mondjuk, hogy "bocs, de nem vagy az esetem" vagy valami, hogy a másik hülye ne várjon hiába a válaszára?

Figyelt kérdés

2015. márc. 9. 13:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
56%
mert bunkók. Amúgy ha lapos levelet írsz ne várd. De akármilyen kacifántos levelet is írsz, az esély sosem lesz 100% os mert a csúnya nők is válogatnak társkeresőn. Nem a nő hibája, alap emberi dolog az elővigyázatosság stb, ezért elítél egy profil alapján. Persze kérdés hogy akkor mindek megy fel... Én is tolom már évek óta de jobban járnék ha utcára mennék csajozni...24/f
2015. márc. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
68%

Mert akkor két opció van:

1. Méé? Adj egy esélyt! (Ez a jobbik eset)

Rosszabbik:

2. Hogy dögölnél meg Te felszínes roh adék!

Ezért.

2015. márc. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
37%

Miért, miért... Mert nők.


Élvezik ha a talonban tarthatnak és ha éppne gond van előránthatnak téged onnan. Gerinc kellene ahhoz, hogy mgmondják. Nem inkább mellédumálás.


Ez tipikusan olyan mint a "maradjunk barátok" klasszikus aminek valódi jelentése (utállak, de maradjunk beszélőviszonyban, hogy le tudjalak húzni később)


Velem is ezt csinálják még baráti viszonynál is. "most nem érek rá mert de majd később beszélünk"... Ez eljátszódik 3-szor és utána már tudom hogy ennyi... Miért nem lehet megmondani az igazat?


Ezért sorsom a halál. Ez a világ undorító.

2015. márc. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
mi értesz 'lapos' alatt? Csak leírtam, hogy milyen vagyok, pár mondatban. Ezt hogyan lehet cifrázni?
2015. márc. 9. 13:16
 5/27 A kérdező kommentje:

#2

Én így is visszaírtam neki, egy "Akkor most ennyi?"-t. Ha akartam volna ugyanúgy elküldhettem volna a ...-ba, amiért nem írt vissza. Tehát aki, ilyen, az venni fogja a lapot, és így is-úgy is visszaír valami szépet.

Ha meg visszaír, akkor is mi van? Szépen letiltja a csaj, és kész.

2015. márc. 9. 13:20
 6/27 anonim válasza:
54%
50-ből egy írsz vissza jó arány. Kedvenc mikor oda van írva:,, ha szimpatikusnak tartasz irj'' aztán baszik visszírni. Egy levélbe nem fogok ódákat írni. Volt olyan is, hogy társkeresőn nem írt vissza, de fb meg ráirtam és eltudtam vele beszélgetni
2015. márc. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Az hogy milyen vagy az adatlapba van a levélnek RÓLA kell szólnia. Ha van érdekes hobbija, beszéltesd róla. Ha van ey kép a citadellán kérdezz rá mennyi combizma lett mire femászott oda és milyen jó érzés lenézni.
2015. márc. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

#7

Csak annyit írt, hogy meséljek magamról. Én megtettem, ő már nem. Ez volt a mai itt gyakorin (kb már az ezredik ilyen)

2015. márc. 9. 13:24
 9/27 anonim ***** válasza:
38%
Megkönnyítheted a saját dolgodat, hogy ha nem ír vissza, automatikusan úgy veszed, hogy nem vagy az esete?
2015. márc. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
18%

"Csak annyit írt, hogy meséljek magamról. Én megtettem, ő már nem. Ez volt a mai itt gyakorin (kb már az ezredik ilyen)"


SZOKD MEG!!:D A nők többsége csak elvár, de semmit nem tud és nem képes lerakni az asztalra. Keresi a szemében a tökéletest de sosem találja meg és face en sír emiatt. Ha neked vannak elvárásaid nem akar annak megfelelni...

2015. márc. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!