Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti is megfigyeltétek már,...

Ti is megfigyeltétek már, hogy a csajok szemében szinte minden fiú csúnya? Mi ennek az oka, miért csúnyáznak le amúgy tök átlagos kinézetű fiúkat is?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 19. 09:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
55%

A barátom olyan lányokra mondja rá, hogy csúnya és nem csodálkozik rajta, hogy nincs senkije, akik szerintem pont, hogy átlagosak, vagy még akár szépek is lehetnének. És olyan indoklásokat ad, amikre én nőként sosem gondolnék. Az, hogy te a saját nemedben valakit átlagosnak vagy helyesnek látsz, nem biztos, hogy a másik nem szemében is olyan. Mert teljesen másképp gondolkodunk és teljesen mások a szempontok.


A nők lehet, hogy arányaiban kevesebb férfit látnak szépnek, de arányaiban sokkal többel létesítenek tartós, szerelmi kapcsolatot. Míg a férfiak lehet, hogy a nők 80%át szépnek vagy legalább átlagosnak látnak, de leginkább csak dugnák mindegyiket, és csak nagyon kevéssel létesítenének komoly kapcsolatot. Kutatások meg ilyesmi.


Nőknél általában nem az a lényeg, hogy csúnya vagy nem csúnya. Mi nem vagyunk ennyire vizuálisak. Olyan pasikat is láttam én már olyan nőkkel, hogy huhuuuu... A külső számít, nem ezt mondom, de nem olyan egzakt módon, mint ahogy a pasik hiszik. Nem úgy van, mint a lányoknál, hogy keskeny derék, jó hátsó és nagy mellek, aztán még ha nagy szeme van és finom vonalú arca, akkor már szép is. Igen, van az esztétikai szépség, ugye amikor ránézel és azt mondod, ez jól néz ki, jól esik ránézni. De nem feltétlenül vele akarsz majd összeházasodni és gyereket nevelni.

2015. ápr. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

11-es.

Ez az áltató szöveg,mert én a valóságban egyáltalán nem ezt látom,sőt a teljes ellenkezőjét annak amit írsz.

Csak a leghelyesebb férfiaknak van egyáltalán barátnőjük,és a többivel szóba sem állnak.

Szóval szerintem nem így van,amit állítasz.

2015. ápr. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem sok olyan pasi tetszett már, aki mások szerint csúnya volt. Szóval ez nem ezen múlik. Lehet, hogy pont olyanokba botlottál bele, akiknek nem jöttél be.
2015. ápr. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
61%

11-esnél a pont.

Pontosan így van. Jó, lehet ezen az oldalon nem, de a valóságban igen.

A nőknek sokszor elég, ha jó szövege van a férfinak, jól előadja magát. Ki merem jelenteni, hogy több nagydumás, nőkhöz jól értő, de kevésbé jóképű férfi ismerősöm tud igazán magába bolondítani egy nőt, mint jóképű mulya.

Bárhol körülnézek, ez a helyzet.

A férfiak talán valamivel több nőt találnak szépnek, de nem szép nő lehet bármilyen frappáns, vicces, vagány, vagy kedves, aranyos, szeretetre méltó, vagy bármilyen tulajdonságokkal rendelkező, amit a férfiak állítólag fontosnak tartanak, nagyon kevés eséllyel indul.

Egy bombanőnek elég ha nem síkhülye, nem bunkó (sokszor még ez sem baj).

Persze a fentiek alól nők is, férfiak is vannak kivételek.

2015. ápr. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

12: hát, én a metrón, a városban császkálva, buszon, villamoson, etc látok szerintem szép nőket szerintem csúnyácska pasikkal... Jellemzőbb ugyan az, amikor kb ugyanolyan esztétikai szinten állnak, de én kifejezetten csúnya fiúval határozottan többször láttam legalább átlagos, de semmiképpen sem hozzá hasonlóan csúnya nőt, mint fordítva. Nem áltatásként, a magam tapasztalatait mondom. Most hogy te a maguk külsejére láthatóan intenzíven odafigyelő lányoknál próbálkozol, akik nem mellesleg nem csak a maguk, hanem a környezetük elvárásainak is igyekeznek megfelelni, az nem az én hibám. Ilyen jellegű lányoknál persze, hogy az is fontos, hogy legalább olyan jól nézz ki, mint ő. Szerintem ezzel amúgy semmi baj nincs. Mindenki maga alakítja az elvárásait, kinek mi a fontosabb. Valakinek az fontos, hogy jól nézzen ki a másik. Nekem inkább az, hogy emberileg összepasszoljunk. Olyat kell keresned, aki a te elképzeléseidnek is megfelel, és te is találkozol az övéivel. De nem kell azt mondani, hogy az összes létező nő a földön ilyen vagy olyan tulajdonságokkal bír, mert az nem lesz igaz, és csak magadat égeted a hozzáállásoddal.


11 voltam.

2015. ápr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!