Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kezdeményezzek én vagy várjak rá?

Kezdeményezzek én vagy várjak rá?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és van egy fiú akire a buszmegállóban figyeltem fel. Ha észrevesz általában mindig rám néz, multkor épp beszélgettem és elment mellettem, ezután az illető akivel beszéltem azt mondta, hogy visszafordult a fiú és megnézett. Másik eset, hogy ülök a buszmegállóban egyedül, ő pedig a haverjaival volt. Mentem a buszhoz felszállni és az üvegben láttam, hogy nézett. Nem tudom eldönteni, hogy szeretne-e valamit vagy nem? Mit tegyek? Vagy mit ne? Szeretném megismerni.

2015. ápr. 19. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Próbálj legalább felé fordulni, és mosolyogni.

Ha ő is mosolyog, akkor mutasd, hogy üljön melléd.

Utána meg is szólíthatod: hogy sokszor láttad már itt, stb.

2015. ápr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is sűrűn nézem, keresem a tekintetét. De olyan komolynak tűnik(azért láttam már mosolyogni :)) Ezen már gondolkodtam, hogy mi lenne ha rá mosolyognék. De tartok tőle, hogy elfordul, mert multkor, ahogy látta, hogy én is nézem elfordította a fejét gyorsan.
2015. ápr. 19. 21:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak egy települést mondj, ahol láttad a buszmegállóban légyszíves :D
2015. ápr. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Húhaa.. először te mondj kérlek :D
2015. ápr. 19. 21:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Írtam PÜ-t. Amúgy a legkönnyebb lányként, ha megmondod neki, vagyis nekem az őszinteség a legtutibb :D Ha külsőre nagyon nem tetszenél, akkor fejen is állhatnál nem lenne sok esélyed.
2015. ápr. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi:) De én úgy fogom fel, hogy ha nem tetszenék neki nem is figyelne minden reggel ha ott vagyok, meg nem fordult volna meg.
2015. ápr. 19. 21:53
 7/9 A kérdező kommentje:
Tippeket még szívesen fogadok, jó sokat :D
2015. ápr. 19. 22:10
 8/9 anonim ***** válasza:

aranyosak lehettek :3

teccel neki fix ^^

csak felos lehet.

de maradj a mosolygasnal. hatha 1x megszolit :)


18/f

2015. ápr. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. ápr. 20. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!