Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 'Lökött' a srác, vagy csak...

'Lökött' a srác, vagy csak nekem fura? 25N

Figyelt kérdés

Van egy barátom, aki kapcsolatban él. Mióta ismerem, szokása a velem való flörtölés, csipkelődés. Aztán persze idővel a vonzalom is kialakult, ami mára szerintem nagyon erős lett.


Egyik pillanatban közeledik felém, elméleti síkon már mindent be is vallott, aztán jön nekem olyan célzásokkal, mintha azt szeretné, hogy bepasiznék. Olykor, mintha lelkizésbe menne át a dolog.


Volt, hogy bántó is volt számomra kissé.


Olyasmiket mondott, idézem kb.: "Ideje lenne azért már. Ebben a korban lassan házasság, családalapítás. Gondolom, ha férjhez mész, szeretnél szinte rögtön gyereket is. Nem értem, nem tudom felfogni, hogy nincs pasid. Már-már bosszantó, hogy egy ilyen nagyon szép, értelmes, rendes lány egyedül van. Fontos, hogy megtalálja az ember a megfelelő társat."


Most mit kell cs-sz-getni???


2015. ápr. 20. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak neked fura.
2015. ápr. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
AZért csinálja mert tetszel neki és így akar terelni a saját problémájáról. Ami mindegy hogy Te vagy, vagy a kapcsolata, könnyebb mással foglalkozni, mint a saját problémánkat megoldani.
2015. ápr. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ki akarja csalogatni a nyulacskét a bokorból. Lehet, h. ugrat, h. végre előhúzza belőled, h. sztnél-e vele lenni.
2015. ápr. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én gyerekesnek mondanám

24L

2015. ápr. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
bocsi, "nyulacskát"
2015. ápr. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!