Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megszólítanátok tömegközlekedé...

Megszólítanátok tömegközlekedésen olvasó lányt, ha szimpatikus lenne és ő is rátok nézett volna?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 21. 12:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nem, hagyom olvasni...
2015. ápr. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem, mert olvass.
2015. ápr. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Csak ha ellenőr lennék. És így tenném: Jegyeket, bérleteket legyen szives!
2015. ápr. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha elég bátor vagy, és tudsz bánni a szavakkal akkor igen. Egy ilyen helyzetben elég nehéz nyerni
2015. ápr. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
#3-as én erre azt szoktam mondani "Nem kérek, köszönöm"
2015. ápr. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%

Velem már volt néhányszor olyan, hogy rám nézett egy manus, és nekem is bejött a feje alapján, és érezni lehetett, hogy tetszem neki, de nem szólított meg, pedig örültem volna neki. Persze baromi zavarban lettem volna, de az ilyen esetek után 1-2 órával vagy nappal, mindig sajnáltam, hogy nem szólt hozzám, vagy hogy milyen kár, hogy csak a pasiknak illik kezdeményezni, stb. Mert ki tudja, lehet hogy most boldogan élnénk együtt, mint hal a vízben.


Csak hazánkban olyan gyávák a férfiak, hogy az nem igaz. Meg büszkék, és ugye nehogy megkockáztassák az elutasítást, inkább nem is próbálkoznak. Aztán csak kárognak a cseten vagy pesszimistán online társkeresőznek 40 évesen...

2015. ápr. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
És ha nem olvas, akkor nagyobb eséllyel mennétek oda?
2015. ápr. 21. 12:55
 8/17 anonim ***** válasza:

#6: a nők is kezdeményezhetnek...


#7: a könyv is lehet mondjuk előny...nekem pl a nagyon kedves lányok jönnek be, ha nem lenne barátnőm és látnék egy olyan lányt aki mondjuk gyerekápolásról vagy valami gyerekekkel foglalkozó könyvet olvasna azzal felhívná a figyelmem...könyv nélkül meg egy beszélgetés/telefon valami kéne, hogy felfigyeljek rá...


mondjuk ami még fontos, hogy többször lássam, ne egyszeri legyen...az növelné az esélyt...ha mondjuk minden reggel látom...

2015. ápr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 opened paradise ***** válasza:
Nagyon különlegesnek kéne ahhoz lennie,hogy ne a szokott módon,azaz a jedi elmetrükkel próbálkozzak,hanem meg is szólítsam.
2015. ápr. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"a nők is kezdeményezhetnek"


Persze, de nem ez a szokás, nem ez az elfogadott, és úgy tudom sok férfit ki is ábrándít az ilyesmi, vagy legalábbis nagyon rámenősnek esetleg ledérnek gondolná a nőt és vagy visszautasítaná (ami a jobbik eset), vagy kapna a lehetőségen, hogy egy rövidebb kaland erejéiég hülyét csináljon a nőből. De az tuti, hogy nem egy hosszú komoly kapcsolat romantikus kezdeteként tekintené a nő kezdeményezését...


És azért kellő határozottság és bátorság is kellene hozzá. Speciel én nem vagyok az a magabiztos nőszemély, hogy ilyesmit megtegyek. Úgy gondolom, hogy nem is passzolnék olyan fickóhoz, akinek annyira bejön, ha a nő "szólítja le", mert az a fickó tuti a nagyszájúbb, határozottabb csajokat bírja...

Tehát én alapból nem csinálok ilyet. Kivétel az lehetne, ha mondjuk volt már némi előzménye a dolognak, pl sokat láttam, már beszéltünk másról esetleg, vagy ilyesmi és azóta fülig szerelmes vagyok belé és ezzel nem tudok mit kezdeni, akkor mondjuk vallanék sok idő után, persze nem túl sok reménnyel. :)


És jó erre mondhatjátok, hogy a férfiak közül se mindenki bátor és határozott. Így van, de az nem baj. A férfié a kezdeményezés, ez a normális. Nem baj, ha félénk...;)

2015. ápr. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!