Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megszólítanátok tömegközlekedé...

Megszólítanátok tömegközlekedésen olvasó lányt, ha szimpatikus lenne és ő is rátok nézett volna?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 21. 12:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Lehet úgy is kezdeményezni, hogy "nem párkapcsolatot kezdeményezel"...tehát beszélgetést kezdeményezel, de hagyod, hogy a pasi vigye tovább a dolgokat...te mondjuk megkérdezed mennyi az idő, hol van ez meg az.......


A nők annyira egyenjogúságot akartak közben meg "ja hát én ezt nem így gondoltam"...lehet takarózni, meg várni a sült galambot...ahogy írtad sokan meg félnek kezdeményezni, mert félnek a visszautasítástól...szóval mind2 várja a sült galambot...

2015. ápr. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem valószínű.
2015. ápr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
értem, köszi
2015. ápr. 21. 13:51
 14/17 opened paradise ***** válasza:

"De az tuti, hogy nem egy hosszú komoly kapcsolat romantikus kezdeteként tekintené a nő kezdeményezését"


Eddig még nem kezdeményeztem,mindig a lány csinálta,viszont ez nem azt jelenti,hogy ne komolyat akarnék.

Durván másfél éves kapcsolatom is így kezdődött.

És nem azért nem csináltam,mert közben elvártam volna a másiktól,hanem úgy vagyok vele,hogy aki akar valamit,az tegyen érte és ez rám is igaz.

Nem a másikat kell okolni.


Persze nekem is volt olyan,hogy nem léptem végül,pedig akartam,de az egyiknél mindennap láttam a lányt és mire elhatároztam,hogy "Na most!" addigra ez megszűnt és eltűnt,a másiknál meg rám se nézett, amit így tudtam venni a "jel" ellentétének.


Aki akar valamit,az lépjen,tök mindegy milyen nemű.

2015. ápr. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

privátvba jött, de jobb ide:


"Hogy reagálnál ha egy héten keresztül kifejezetten csúnya pasik szólítanának le lépten nyomon? Mert ezzel járna, ha a pasik bátrabbak lennének "kis hazánkban". Akkor mind az lenne, folyamatosan napi 10-100 pasit kéne visszautasítanod, ami szerintem elég katasztrofális. A jeleket általában nem értik(/értjük), ha mosolyogva nézel ki az ablakon bármikor beképzeli magának, hogy az ő tükörképére mosolyogsz (láttam már nagyon fura embereket). Biztos vagy benne, hogy jobb lenne így?:)"


1. A csúnyaság is olyan, mint a szépség... kinek mi a csúnya vagy szép, na.... Szóval fogalmazzuk át úgy hogy mi van, ha olyanok szólogatnának le, akik nekem nem jönnek be...!?


2. Ha egy nem bejövős pasival nézünk össze véletlen, akkor én többet nem fogok direkt ránézni. Ha azt veszem észre, hogy bámul, akkor átnézek rajta, fapofát vágok, ha nagyon zavar, akkor akár undok fejet vágok, vagy idegeset, direkt elfordulok és kifele bámulok, bármi. Ezek után épeszű ember nem fog megszólítani, hanem feladja. Ha nem teszi, hanem nyomul, akkor majd lerázom.


Hát mivel félénkebb vagyok az átlagnál, a bejövős fickóknak sem fogok vigyorogni, meg mindenféle ..rvás jeleket kibocsátani magamból, nem fogom a hajam tekergetni, meg a pulcsimat se levetni... De mondjuk hót elvörösödök, vagy másképp zavarba jövök, vagy nem ezek,hanem próbálok megint "véleten" összenézni vele, de csak hogy ne tűnjön fel... :), szóval semmi undok, mint egy nem bejövős fazonnál. Na ilyen esetekben lehetnének bátrabbak, ennyi.

2015. ápr. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Lehet úgy is kezdeményezni, hogy "nem párkapcsolatot kezdeményezel"...tehát beszélgetést kezdeményezel, de hagyod, hogy a pasi vigye tovább a dolgokat...te mondjuk megkérdezed mennyi az idő,"


Ez olyan átlátszó és gáz.

Ha a haja tetszik, akkor igenis tudja, hogy a haja tetszik és erre reagáljon, ne arra, hogy hány az óra.

Ha már arra vetemedek, hogy megszólítom, akkor nem fogok színjátékot űzni... :D

2015. ápr. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem. Miért?

1, Úgyis átverne ("Nincs barátom", de a megállóban ott áll a hapsija);

2, Úgyis leszállna a következő megállóban, mielőtt szóba elegyednénk.

Szumma: fölösleges egy ilyenbe belemenni.

2015. ápr. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!