Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van értelme ennek a sok...

Van értelme ennek a sok ismerkedős kérdésnek?

Figyelt kérdés

Fiúk, lányok :D Én is szívesen ismerkedek, na de talán hatékonyabb ha ezt a fórumot tényleg fórumozásra használja az ember. Értsd: Olvasd el a kérdéseket, nézegesd a kommenteket, és ha olyan van akkor írj rá XY emberre a válaszával kapcsolatban. Jobb mint a "van kedved ismerkedni XXY/F) kérdéseknek nem.


Ezeknek a hatékonysága szerintem közelít a nullához. Támadjatok, de ha már fórum, akkor véleményt formálok :P Az hogy érdekel e valakit az más kérdés :D


Szerinted?

26/F



2015. ápr. 21. 15:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Ismerek olyat aki így talált párt, engem is itt talált meg a barátnőm, mondjuk ő nem kérdés által hanem válaszok által...


szóval van esélye :)

2015. ápr. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Van benne igazság, de sok a félénk, visszahúzódó ember, vagy az olyan, aki nem nagyon tud eljárni sehova és nekik nincs túl sok lehetőségük ismerkedni.

Csak hogy egy példát mondjak és rengetegszer kiírtam ismerkedős kérdést, sok furcsa és érdekes emberrel leveleztem és végül itt találtam meg a barátom, akivel azóta is együtt vagyunk. Úgyhogy igenis van értelme itt próbálkozni.

20/L

2015. ápr. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Srácok, tökre nem azt írtam hogy nincs értelme :D A hatékonyságát kérdőjeleztem meg. Biztos voltam benne hogy volt aki itt ismerkedett meg, én is pár értelmes csajszival beszéltem már, bár komolyabb nem lett belőle csak max 1-2...


DE az hogy minden nap 20 ilyen "nincs kedved megismerkedni" című kérdést látok az azért látszódik hogy mennyien kétségbe vannak esve, holott ha olvasgatnának és szemezgetnének lehet hogy működne is :D

2015. ápr. 21. 15:37
 4/18 anonim ***** válasza:
Nekem is "innen volt" a párom. :P
2015. ápr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
3.:de abba gondolj bele, hogy azt a 20 kérdést nem 5 ember írja ki naponta. Rengetegen vannak az oldalon.
2015. ápr. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
hát nem mind talál párt azonnal, de van értelme igen...még ha csak annyi is, hogy reményt ad a kiírónak...
2015. ápr. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

5: persze, tök alapvető :D Sejtettem hogy nem 1 ember írogatja ki mindet :D:D:D


A remény... igen, ez az. :) Sokan annyira csalódottak hogy csak az online világba burkolózva képesek érvényesülni. Pedig mennyivel egyszerűbb lenne a valóság... :)

2015. ápr. 21. 15:41
 8/18 anonim ***** válasza:
A sok rosszindulatú és trollkodó ember ellenére is szerintem nagyon jó kis oldal ez és olyanoknak is lehetőséget ad ismerkedni, akik élőben túl félénkek hozzá, viszont a társkeresőzés meg túl rámenős és direkt.
2015. ápr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Ismerek olyan embert aki azért jár ide, hogy másokon nevessen. Nem tartom kedves húzásnak, de hát kinek a pap, kinek a papné... Szerintem ez az első kérdésem, amire az első 5 komment nem az volt hogy "szerintem sajt" meg az hogy "menj a francba..." :D


Szóval haladunk :D

2015. ápr. 21. 15:44
 10/18 anonim ***** válasza:

Szerintem borzasztóan erőltetettek ezek a kérdések, amikor a felhasználók kiírják, hogy ismerkedni akarnak. Ennek nagyjából olyan szaga van, mintha az első alkalmas nővel/férfival már azonnal házasságra akarnának lépni, sajnos rengetegen így fogják fel.


Kéne inkább egy kiindulópont, például egy szakmai vagy hobbifórum, vagy akár még itt is valamelyik hasznos kategória (informatika, egészség, állazok, utazás stb.), s az alaptémával máris el lehetne kezdeni egy egész jó beszélgetést. Viszont ezektől a "valaki ismerkedni?" típusú kérdésektől mindig kiráz a hideg. Körülbelül olyan nívójúak, mint a "szia mizu, korod, honnan" kezdetű ismerkedések: "valaki vegyen már észre, a rohadt életbe".

2015. ápr. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!