Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit kéne csinálnom?

Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy fiúba...Már tudja is..De nem reagált rá semmit... :S Kb 2 évvel idősebb nálam...meg tetszik neki már valaki...de ezt meg is értem... De miért kell bunkónak lenni?:s Leestem a lépcsőn..és azt mondta h ez biztos azért volt mert megláttam őt.:S De ezek ellenére is nagyon szeretem..:s Mit csináljak?:s

2015. ápr. 22. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért bunkó, mert nem szeretne semmit tőled.
2015. ápr. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Az íràsodból azt szűrtem le, hogy tudja a sràc, hogy szereted. Ha nem érdeklődik iràntad és làtod, hogy

semmibe vesz, ne foglalkozz vele. Nehogy bele ess abba a hibàba, hogy elvakult szerelmedben esetleg szórakozik veled, mert kiakar hasznàlni szexuàlisan, és neked meg beadja, hogy szeret. Mindig győződj meg arról, hogy ha véletlen érdeklődik, őszinôte, vagy csak duma.Ha nem foglalkoz ik veled légy erős belül és tartsd magad értékesnek. Jobb egyedül mint egy olyannal, aki nem szeret. Kitartàs csajszi.

2015. ápr. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó:)
2015. ápr. 24. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!