Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért viselkedik így a fiú...

Miért viselkedik így a fiú "barátom"?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk jóban, ugyanis együtt járunk egyetemre, együtt utazunk nap mint nap, egymás mellett ülünk.

Az elején semleges volt a kapcsolatunk elhülyültünk stb. Lassan 1 év ismeretség után, nyáron párszor taliztunk, akkor kicsit nyomulós volt, semmi nem történt, én kicsit lazítottam a dolgokon, mégiscsak sulis társam, nem tudtam mennyire gondolja komolyan. Aztán visszább is vett, de maradt a jó viszony, volt pár jó buli ahol közeledtem hozzá, ő már nem úgy mint addig. Ez ment 1 évig. Ezalatt az 1 év alatt állandóan féltékenykedett, beszólt, mindent meg akart rólam tudni. Kb féléve megcsókolt, jól elvoltunk. Szerelmet is vallott stb. http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__649.. Itt látható még a dolog. Nah mármost, ott tartunk, hogy azóta sincs semmi előrelépés de a viselkedése az borzasztó. Arról szól minden napunk, hogy mindenről kikérdez, mit eszek, hova megyek, kivel, miért mikor. Minden fiú barátomról minden infót begyűjt hogy ki hol dolgozik miket csinálok velük stb. Nem értem miért kell neki ennyi infó rólam. Én mindig leszögeztem neki, hogy nem hiszek a fiú lány barátságba ő mindig nagyon közel akar hozzám lenni, alapból közel is jön mindig, közel ül stb, de így személyes dolgokba is mindenbe belekutakodik. Miért? Ha pár napig nem találkozunk mindig úgy köszön el, hogy vigyázz magadra. Tudom ebbe nem kell belelátni semmit, de máskor nem mondta még. Remélem valaki tud segíteni vagy tegyetek fel kérdéseket, hátha jobban látjuk :/ Az sajnos rossz tanács, hogy beszéljek vele, mégis hogy? Meg félénk is. Szerintem tuti leterelne én égnék be az egész szitu után... 21/L



2015. ápr. 22. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen mi a kérdésed?

Kedvel téged, szeretne veled járni, de legalább a legjobb barátod lenni.

2015. ápr. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az, hogy amit belinkeltem, amikor megcsókolt, és aktuális lett volna a dolog teljesen miért lépett vissza, miért beszélt össze-vissza miért nem volt határozott miért nem mondta azt h igen járjunk stb? Én nem haragudtam rá így sem hogy végül semmi sem lett, de legalább ne folytatná ezt amit csinál, nem értem akkor mit akar, mert a viselkedése alapján én is többet gondolok, de....
2015. ápr. 22. 23:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán nem kellett volna az elején semlegesként mutatkozni, akkor lehet határozottabb lenne. De hát a lányoknak jobban esik a sakkjátszma.
2015. ápr. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elbizonytalanítottad, légy vele őszinte, és állítsd döntési helyzet elé.
2015. ápr. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Fél hogy visszautasítod!!!!!!!!
2015. ápr. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!