Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezek "ócska" kérdések ismerked...

Ezek "ócska" kérdések ismerkedési fázisnál?

Figyelt kérdés
A szia, hogy vagy? szia, hogy telt a napod? szia, mi jót csinátál ma? kérdésekkel nyitni nagyon régimódi?
2015. ápr. 23. 17:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem az, hogy régimódi - unalmas.
2015. ápr. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 2-es vagyok ***** válasza:
Nem régimódi, de igazából ezekre a kérdésekre sosem tudok rendesen válaszolni, mert ezek ilyen semmilyen kérdések oO Ha még csak ismerkedtek, érdemes érdekesnek lenned Kedves Kérdező, hogy ne unjon meg ilyenek miatt :)
2015. ápr. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
unalmas
2015. ápr. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Szerintem nem az lényeg, hogy mit kérdeznek, hanem az, hogy hogyan. Egy "hogy telt a napod?"-ból pl. nagyon sok kiderül, ha az illető tényleg úgy kérdi, hogy érdekli.
2015. ápr. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Érdekes alatt mit értesz?
2015. ápr. 23. 17:22
 6/14 A kérdező kommentje:
Nagyon érdekel minden vélemény. :) Igazából szerintem is unalmas kérdések, de jobb aligha van. Illetve talán ez a legkritikusabb pont, az ismerkedés.
2015. ápr. 23. 17:23
 7/14 2-es vagyok ***** válasza:
Nem tudom, hogy mi neki az érdekes :D Ezt Neked kell tudni, sajnos ebben így nem lehet biztosat mondani, akármennyire szeretnék segíteni :S
2015. ápr. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Attól függ, hol ismerkedsz élőben vagy neten?
2015. ápr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tegnap beszéltem vele először, neten. Az is este történt (persze mikor már mindenki aludni készül). Aztán nem sikerült túl hosszúra, mert pont alváshoz készült, de vázlatosan írt a származásáról, amiről mondjuk én kérdeztem.
2015. ápr. 23. 17:29
 10/14 A kérdező kommentje:
Szóval még most neten, de én nagyon szeretném élőben inkább. Igaz így egy pár mondatos beszélgetés után valószínűleg még nem fog belemenni, de nekem élőben jobban megy mint neten főleg hogy látom, mire hogyan ragál stb. :)
2015. ápr. 23. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!