Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az bejön a mai csajoknál, ha...

Az bejön a mai csajoknál, ha az ember nacionalista?

Figyelt kérdés

Vagy egy kicsit fasiszta? Egy kis antiszemitizmussal és rasszizmussal fűszerezve? Ez bejön a mai lányoknál? Vagy inkább jobb, ha az ember nem mutatja az oldalát.


(Igazából semelyik sem vagyok, csak elméleti kérdés)


2015. ápr. 24. 11:27
 1/7 2-es vagyok ***** válasza:
Attól függ kinél próbálkozol.. Zsidó illetve roma csajoknál nem hiszem, hogy ez bejön..
2015. ápr. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem jön be.
2015. ápr. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#5

Te csak irigy vagy, hogy a cigók, fekák farkát szopják:)

2015. ápr. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jobbikos csajoknak esetleg.
2015. ápr. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem neoliberálisak, csak buták, mint a föld. Azt követik, amit másoktól látnak, önálló gondolkodás nélkül.
2015. ápr. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy cigány csajnak bejön. Ők ilyen szempontból értelmesebbek mint a mai agymosott liberális nemzedék. Ők nem szégyellik, hogy cigányok. A szó abban a jelentésében használva, ami rasszukat jellemzi. De mint tudjuk a cigány mára ink szitokszó lett. Így ők is ink magyarok, vagy "olaszok".

Az értelmes lányoknál 1% bejön. Bár a fiúk aránya is hasonlóan alakulna. Ma ez a divat, a "színes" egyéniség...

Más népeknél pl ázsiai, nem rejtik tabu alá hogy inkább saját népüket részesítik előnybe, és ez nem is szégyen!

2015. ápr. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

rasszista vagyok kicsit, de nem nagyon (csak a cigókat utálom de csak is azért, mert van saját rossz tapasztalatom), fél családom - baráti társaságom zsidó, szóval megvetem az antiszemitákat (én vér szerint nem vagyok zsidó szóval ezt nem mondhatjátok, hogy persze azért mert zsidó vagyok)....kemény, nacionalista családban nőttem fel (a család másik fele), szóval volt részem ebből is-abból is

Az antiszemitákat annyira gyűlölöm, semmi logika nincs az egészben, csak szimplán értelmetlen gyűlölet, szóval ha valaki ebbe belekezd, az nálam nem ér semmit (és az összes barátnőm, akit ismerek, így van vele). Általában az antiszemitizmus együtt jár az ostobasággal, értelmetlen és indokolatlan agresszióval, szóval az ilyen embereket kerülöm is messziről.

A rasszizmus is csak értelmes keretek között türhető. Nyilván nem jönnék össze egy kopasz nácival:D De cigóval sem, ennyi....szóval az értelmetlen gyűlölködéseket hanyagoljuk...ezért tart ott a világ, ahol...

2015. ápr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!