Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy első éves egyetemista 20...

Egy első éves egyetemista 20 éves fiú és egy 10-es gimnazista 16 éves lány között szerintetek nagy a korkülönbség, kapcsolati szempontból?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 24. 13:20
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Kedves 10-es! Mintmár írtam, nincs konkrét kiszemelt, így csak akkor érvényes a dolog, ha onnan valami megtetszik. A kérdés lényege alapvetően, hogy érdemes lehet-e körülnézni. Így nyílván nem tudhatom, hogy most melyik szűz és melyik nem. Mellesleg nem is érdekel, mert veled és sokakkal ellentétben nállam egy kapcsolatnak em feltétele, hogy szex is legyen benne. Amúgy általában pont, hogy korombeli lányoknál szoktam próbálkozni, csak ez a dolog most hirtelen felvetődött bennem lehetôségként.
2015. ápr. 24. 14:10
 12/20 anonim válasza:
Majd mi után lefektetted ne lepődj meg ha gáz helyzetben leszel.Én nem nyúlnék 18 év alatti csajhoz az 100%
2015. ápr. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
12-es! Ki beszélt itt lefektetésről? Nem magadból kellene kiindulnod!
2015. ápr. 24. 15:10
 14/20 A kérdező kommentje:
Ja és a tisztázás érdekében. Nem fogok velük lenni a szálláson, csak napközben találkozunk és a nap végén szétválunk. Így nyílván ha akarnám se feltethetném meg az egyik lányt sem. Alapvetően arra gondoltam, hogy a fakultatív program utáni szabadidőben, mikor mindenki szabadon sétálgathat, akkor elhívom a hölgyet kettesben sétálni. Ha belemegy akkor séta közben beszélgetünk és ha mindketten szimpatikusak vagyunk egymásnak akkor esetleg megcsókolnám, de ez lenne a maximum.
2015. ápr. 24. 15:20
 15/20 A kérdező kommentje:
Bár alapvetően a csókra is kevés esélyt látok, tehát valószínűleg csak sétálnánk és beszélgetnénk.
2015. ápr. 24. 15:21
 16/20 anonim ***** válasza:
Amikor elolvastam a kérdésed, akkor rögtön arra gondoltam, hogy nem nagykorú a csaj. A szex igenis fontos része egy kapcsolatnak és, ha hoszútávra tervezel, akkor előbb utóbb beszélnetek kell majd róla. Egy kicsit arra hajazol, legalábbis az a érzésem, hogy majd a nagy menő egyetemistát látja benned. :) Bejöhet a dolog szerintem. :)
2015. ápr. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Kedves 16-os! Alapvetően egyetértek veled, nyílván előbb utóbb egy kapcsolatban a szexnek is szóba kell kerülnie. Én inkább arra próbáltam rávilágítani, hogy némelyek véleményével ellenétben nem az a célom, hogy meghúzzam az egyik kiscsajt a kirándulás alatt. :)
2015. ápr. 26. 23:10
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem volt teljesen világos, hogy mennyire gondolnád komolyan a lánnyal. Csak arra akartam rávilágítani, hogy tudom, hogy tizennégy felett szexelhetnek kiskorúak is közös megegyezéssel is, de ha esetleg vége lenne a kapcsolatnak é utána rosszat akarna neked, akkor simán mondhatná, hogy erőszakoskodtál vele. Vannak olyan jó hazugok, akik ezt hitelesen tudják előadni és meggyűlhet vele a bajod. Nyílván ez nem általános és egy picit paranoiás, de sosem tudhatod kivel hoz össze a sors. Ez egyfajta rizikófaktor a kiskorúaknál, de nem annyira reális.
2015. ápr. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, ha kiskorú ellen követ el valaki erőszakot az súlyosbító körülmény. Ez kimaradt az előbbiből.
2015. ápr. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem gáz egyáltalán és a korkülönbség is teljesen rendben van. A 16-17 éves lányoknak meg imponálnak az egyetemista srácok, mert érettebbek mint a 16-18 éves fiúk és felnőttebbek :D
2015. ápr. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!