Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az nagyon gáz, hogyha 15...

Az nagyon gáz, hogyha 15 évesen nem érzem azt, hogy mindenképpen kell, hogy legyen pasim?

Figyelt kérdés
Osztálytársaim folyamatosan cikiznek miatta, és bár általában nem érdekel, hogy mit gondolnak rólam az emberek, mégis csak szarul esik. Ehhez még hozzáadva azt, hogy nem járok p*csaszoknyában, nem esnek ki a melleim a pólómból, és nem a "tömegstílust" követem, gyakorlatilag ha akarnám sem vennének észre a pasik. Valami tanács?
2015. ápr. 24. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Tojni rájuk, jó magasból! ;) Ennyi!
2015. ápr. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem, jobban is jársz, ha nincs.
2015. ápr. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Végre egy normális ember, aki nem akar tiniként k****lni....
2015. ápr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nemed?
2015. ápr. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hulye pitsa.
2015. ápr. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szóval ronda vagy és igénytelen ezért nem kellesz senkinek. Mivel ezt nem ismered be, ezért inkább bemagyarázod magadnak hogy nincs is szükséged egy fiúra. És hidd el, minden tini különlegesnek hiszi magát...
2015. ápr. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem gáz h nem akarsz pasit, én sem akarok, ettől függetlenül szaporulni kell, én ezt követem :))
2015. ápr. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút nem gáz! Sőt! Nagyon jól teszed! Ne foglalkozz velük! Ezek szerint Te normális lány vagy, ami nagyon ritka! Ne engedd, hogy befolyásoljanak téged!

19/F

2015. ápr. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!