Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, nektek mik a legfontos...

Lányok, nektek mik a legfontosabbak egy ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Egy top 5-ös listát kellene írni!


Ilyenekre gondolok, hogy legyen magas, humoros, kicsi, okos, stb.



2015. ápr. 24. 20:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
utolsó a kedvencem:D legyen izmos, okos, helyes/engem fogadjon el ahogy vagyok ne szólogasson be
2015. ápr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Legyen cuki a személyisége, külsőleg is tetsszen valamennyire, legyen benne valami tehát külsőleg is, ami megfog; ha jó a humora, az extra, jó az alakja az is csak extra -amik önmagukban nem érnek semmit. Nekem a cuki személyiség nagyon fontos. Tehát hogy nem kötözködős direktbe, nem keresi a hibát direkt erőlködve másokban, hogy lenyomja őket, és ezzel növelje a saját egóját/önbizalmát, és hát hogy zsigerből kedves, és nem játssza meg magát.
2015. ápr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

1. Fogjon meg első látásra, úgy értem, hogy érezzem azt a késztetést, hogy meg akarjam ismerni

2. Fiú legyen, ne "kislány", manapság ez már nem evidens...

3. Legyen humora

4. Tudjak vele beszélgetni bármiről

5. Természetesen a külső is számít, de mivel én sem vagyok egy szépség, ez annyira nem érdekel, ha el tud úgy fogadni, ahogy vagyok, akkor én is őt

2015. ápr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!