Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Mi lehet az oka annak,...

Fiúk! Mi lehet az oka annak, ha egy 17 éves lányt még senki nem hívta randira? Nem volt még párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Nem csúnya a lány, tényleg nem értem.

2015. ápr. 24. 21:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

csúnya vagy esetleg?

fogszabályzó hátrány

2015. ápr. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Utolsó a fogszabályozó nem hátrány! Azért mert valaki szeretné, hogy szépen álljanak a fogai vagy jó legyen a harapása és fogsz. kap sztem örüljél, hogy szép fogai lesznek. Csak mert nem lett olyan szerencsés, hogy tökéletes fogsort kapott.


Amúgy én is hasonló helyzetben vagyok. :D 17. szülinapomat nem rég ünnepeltük. Állítólag szép vagyok, bár én azt mondom átlagos, magas vékony... alkatommal nem hiszem sok gond volna, annyi, hogy hízókúrán vagyok. Hosszú haj, szval fiús kinézetem sincs. Általában mindig társaságban forgok, imádom a barátaimat, a haverokat. Ezt az unott szöveget csak azért, hogy megelőzzek pár kérdést. Nyitott vagyok mindenre, eléggé fiú beállítottságú vagyok, szeretem az extrém sportokat, motorozom...


Az első és utolsó kapcsolatom 1 hétig bírta, amilyen szörnyű volt annyira nem volt kedvem már utána hozzá. :D katasztrófa.. De annak már 2 éve, szval azóta sokat változott a véleményem, és amit a közeljövőben szeretnék az a szerelem, csupa nagybetűvel. :)

Ja am írhattam volna inkább privátot.. szval ha valami kérdés még a kérdéseddel pacsolatban írj! :)) xoxoBogi

2015. ápr. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Több esze van mint a többinek:D
2018. jún. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!