Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek az embernek 25-30...

Szerintetek az embernek 25-30 között kell, hogy legyen egzisztenciája, és stabil párkapcsolata? Ha nincs akkor egy senki?

Figyelt kérdés
Sajnos nekem, rosszul fizető melóm van,és a párkapcsolatom sem az igazi, család, karrier ,még sehol, ez nagyon lúzerség 27 évesen?

2013. okt. 31. 17:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jó ha megvannak ezek, de azért nem lúzerség.. Én 28 évesen találkoztam a férjemmel. Másnak meg jó a kapcsolata, de pl. tanár, szörnyen kevés a fizetése.
2013. okt. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ez egy olyan átlag ideál, igen, felnéznek az emberre ha ez megvan neki, de ha nincs akkor sem vagy 'lúzer'. nem mindenki él tökéletes életet, ezzel nincs semmi gond, próbáld a legjobbat kihozni belőle.
2013. okt. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Elég nagy baromság. Mai fiatalok egyetemista vagy pár Okj után jó ha 24-25 évesen abbahagyja a sulit. Mégis mi a fenéből lenne neki. Mi szüleinknek sem egyik napról a másikra hanem hosszú évek munkája az amijük van.


Egyáltalán nem vagy lúzer.

2013. okt. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Mai Magyarországon, a mai ribi nők között nehéz bármelyiket is előteremteni.
2013. okt. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
3-as azért nem tart ennyi ideig elvégezni a sulit. Én, úgy néz ki, hogy a 22. szülinapom után pár héttel kapom meg a diplomám és ebben már benne van a gyakorlat is. Ha szüleinél lakik havi 200-as fizetéséből elrakhat akár évi 2 milliót amivel 30 éves korára összegyűjthet 16 milliót, amiből lehet akár egy házat is venni. Mondjuk nem könnyű ezt így végig csinálni, valószínűleg nekem se menne, de ettől még nem lehetetlen.
2013. nov. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a jelen gazdasági helyzetben érthető ha valakinek ennyi idősen még nincs egzisztenciája. De ezt kevesen gondolják így. Meg alapvetően az emberek lenéznek mindenkit minden apróságért.
2013. nov. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

# 5/6

Én pl évvesztes vagyok és érettségi után először szakmát tanultam. Így 21 évesen hagytam ott a középiskolát, utána 3 év alap plusz 2év mesterképzés. Friss diplomásként kezdő fizetésnek 200 ezer elég ritka.

2013. nov. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Még bruttóba is nem,hogy nettó 200 ezer.
2013. nov. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha mindenki alkalmas volna családalapításra akkor túlszaporodnánk.Azért rossz a helyzet mert csökkenteni kell a népsűrűséget.Senki biztos nem vagy,mindenkinek jut valamilyen szerep,de olyan szereplő nincs aki SENKI.
2013. nov. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Keress egy partnert akivel jobb vagy vonulj vissza az ilyen dolgoktól és majd lesz jobb.

Melóban meg ha az a célod hogy többet keress, térképezd fel mik azok a lehetőségek és hol vannak a helyek ahol ez adott, és mozdulj ezek felé.

Ez a kulcs, 27 évesen nőként és férfiként is fiatal az ember, egy csomó lehetősége van. Persze ha a "társadalomra" hallgatsz akkor házasságot kötsz most, csinálsz pár gyereket, hitelt veszel fel és azon görcsölsz hogy valahogy megtartsd a mostani rosszul fizető melódat, hogy finanszírozd azt az életet ami nem tesz boldoggá, sem téged, sem másokat, és a legdurvább hogy a társadalmat se.

2013. nov. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!