Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy trollkülsejű fickó hogy a...

Egy trollkülsejű fickó hogy a francba talál magának egy szép okos lányt? A suliban van két olyan troll hogy a lábamat se törölném beléjük és mindkettőnek olyan csaja van, hogy csak nézek.

Figyelt kérdés

Nekem ha olyan külsőm lenne mint nekik ki se mernék mozdulni a 4 fal közül a tükörbe se mernék belenézni. Nemhogy lányokhoz közelíteni. Ilyen külsővel még k…..urvázni se mernék elmenni.


Mindkettő nagydarab dagadt ragyás pattanásos képű, az egyik szemüveges is, lófogú, zsíros loncsos hajú, igénytelenül öltözködő nem humoros, nem jó fej, és bőven nem okos művelt ember. Pénz és anyagiak fel se merül mindkettő templom egere.


És olyan csajuk van hogy én, aki magát minden kamu álszerénység és önfényezés nélkül mondhatom hogy egy jó külsejű sportos (versenysportoló) fiúnak tartom, na én ezeket a csajokat megszólítani, rájuk nézni se mernék!

Hát eszembe nem jutna ezekhez közelíteni, mert egyből arra gondolnék: fog ez a csaj szóba állni velem? Hát levegőnek fog nézni. Meg se próbálom.


Ezek a neandervölgyiek meg beiktatták a lompost.

???


Hát ki érti ezt? Én meg itt vergődök hogy talán (talán!!!) a nyáron majd összefutok egy pultos csajjal a Balatonon szezonban, mert tavaly nyáron ott volt és állítólag idén is lesz. És akkor tán többre jutok mint tavaly és nem csak szájtátva bámulom hanem talán (talán!!!) hozzá is merek szólni.

De úgyse lesz az úgy. Az ilyen hulladék szarnak mint én mi jut? A szar, az jut, mint én magam.


2015. ápr. 25. 12:34
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 A kérdező kommentje:

Javaslom tanulmányozásra

1) axióma

b) pozitivizmus


interdiszciplináris fogalmakat.


A tudományokban (sokban) nagyon sok olyan dolog van amit elfogadunk alapnak bizonyítás nélkül.

Eleve adott igazolásra nem szoruló és tsai.


"hogy alapból ki kell zárni öcsipók"

2015. ápr. 27. 13:51
 52/61 A kérdező kommentje:

És még van pofád kikérni a "segghülye" és lenézés véleményemet.


Kérek olyan felmérést vizsgálatot bármely tudomány területéről, ahol a vizsgált alapsokaság minden egyes elemét megkérdezték!

Várom ezt a vizsgálatot mert én ilyet még nem hallottam.


Ember BAROM VAGY!


"Felmérésekből se, mert nem minden embert kérdeztek meg!"

2015. ápr. 27. 13:54
 53/61 anonim ***** válasza:
Ahha szóval filozófiánál tartunk, okés, szia!
2015. ápr. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:

1 hét után visszanéztem ezt a kérdést. Hát nem gondoltam, hogy ilyen szintű tömény butaságot fogok hallani.

[link]

Te pont olyan vagy mint ezek.


Észérvekkel itt már nem is lehet vitatkozni. Ez olyan mint az illuminati és az űrlények titkos szövetsége, amire az emberek 1%-a az életét is feltenné.

2015. máj. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 A kérdező kommentje:

Így van tökéletesen egyetértek mint azt meg is írtam.

Itt ezekkel a segghülye melldöngető atomtudósokkal szemben akik bármihez jobban értenek bárkinél na az ilyen hulladék szarokkal szemben tényleg nincs helye az észérveknek.

Minek is? Hiszen az észérv az ÉSZRE hat ezeknek a hulladék szaroknak meg az nem nagyon van.


Észérvekkel itt már nem is lehet vitatkozni.

2015. máj. 2. 10:05
 56/61 A kérdező kommentje:

Mondjuk olyan barommal szemben aki ezt a kijelentést meg meri tenni tényleg felesleges minden vita:


Felmérésekből se, mert nem minden embert kérdeztek meg


Darwin- díjat neki!!!


Ez akkora földrengető baromság, hogy fal adja a másikat.

CSak azt csodálom hogy egy ilyen barom képes volt megtanulni írni.


A megfigyelői paradoxont meg meg sem említem neki. Minek.

2015. máj. 2. 10:07
 57/61 Titusztitusz ***** válasza:
Kérdező...A magam részéröl átfutottam a kérdéshez érkezett válaszokat, amik a legutóbbi feljövetelem óta összegyültek itt...Éshát azt tanácsolnám neked, hogy ostobák véleményeivel ne foglalkozz...Viszont ha továbbra is zavar az a jelenség, ami a kérdésed lényege, akkor a magam részéröl azt tanácsolnám, hogy NE FOGLALKOZZ A KÉT EMLÍTETT HÖLGYIKÉVEL, ne is lásd meg őket, ne is állj szóba velük, azaz, SZÁMODRA NE IS LÉTEZZENEK...Most nem tudom, hogy te hogy szoktál lenni a dolgokkal, de én CSAK olyan valakiket szoktam egyáltalán észrevenni, meg egyáltalán emberszámba venni, akik MÉLTÓAK A FIGYELMEMRE...Te miért nem teszel így? Mondom:A két buta, ostoba tyúkot észre se vedd, helyettük figyeld inkább az olyan csajokat, akik OKOSAK IS MEG SZÉPEK IS...A közhiedelemmel ellentétben vannak ilyenek is, hidd el...Én magam is világéletemben igényes voltam a hölgyek terén, éshát igencsak megválogattam, hogy kivel álltam egyáltalán szóba, vagy kit vettem egyáltalán észre, de még így, hírhedten finnyásan is volt rengeteg csinos, és okos csajom...Szóval ha valaki, hát én alighanem tudom jól, hogy bizony vannak okos, és szép hölgyek mindenfelé, úgyhogy éppen ezért te se foglalkozz ostoba, buta lányokkal, akármilyen jól is néznek ki, és azzal sem, hogy az ilyen lányok kikkel-mikkel mászkálnak...Mi jelentősége van annak hogy ostoba-buta lányok kikkel mászkálnak? Jelentősége annak van, hogy az okos, és szép lányok VELED(!!) járkáljanak...A többi meg nem számít...
2015. máj. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 A kérdező kommentje:

Na hát ha valami, hát ez aztán menni fog.

Még tennem se kell nagyon érte.


" ne is állj szóba velük,"

2015. máj. 2. 10:22
 59/61 Titusztitusz ***** válasza:
Na ugye...Érted te a lényeget...Szóval ez is olyan, mint amikor mégy egy járdán...Nos...Te észre szoktad venni az út szélén termő gyomot-dudvát? Én mondjuk nem...Amit én észre szoktam venni sétálás közben mindig, az a SZÉP ILLATOS VIRÁG, és nem pedig a gyom, meg a dudva...A szép virághoz lehajolok, elgyönyörködök benne, de a dudván átlépek szó nélkül....Mint ha ott se lenne...Értetted ugye a mondanivalóm lényegét? Ha igen, akkor itt a pont...
2015. máj. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
Te jó ég azért az ember tegyen már különbséget kvantummechnika és társadalom tudomány közt.... Amúgy pedig nyugodtan dögölj bele a nyomorodba. :D
2015. máj. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!