Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy trollkülsejű fickó hogy a...

Egy trollkülsejű fickó hogy a francba talál magának egy szép okos lányt? A suliban van két olyan troll hogy a lábamat se törölném beléjük és mindkettőnek olyan csaja van, hogy csak nézek.

Figyelt kérdés

Nekem ha olyan külsőm lenne mint nekik ki se mernék mozdulni a 4 fal közül a tükörbe se mernék belenézni. Nemhogy lányokhoz közelíteni. Ilyen külsővel még k…..urvázni se mernék elmenni.


Mindkettő nagydarab dagadt ragyás pattanásos képű, az egyik szemüveges is, lófogú, zsíros loncsos hajú, igénytelenül öltözködő nem humoros, nem jó fej, és bőven nem okos művelt ember. Pénz és anyagiak fel se merül mindkettő templom egere.


És olyan csajuk van hogy én, aki magát minden kamu álszerénység és önfényezés nélkül mondhatom hogy egy jó külsejű sportos (versenysportoló) fiúnak tartom, na én ezeket a csajokat megszólítani, rájuk nézni se mernék!

Hát eszembe nem jutna ezekhez közelíteni, mert egyből arra gondolnék: fog ez a csaj szóba állni velem? Hát levegőnek fog nézni. Meg se próbálom.


Ezek a neandervölgyiek meg beiktatták a lompost.

???


Hát ki érti ezt? Én meg itt vergődök hogy talán (talán!!!) a nyáron majd összefutok egy pultos csajjal a Balatonon szezonban, mert tavaly nyáron ott volt és állítólag idén is lesz. És akkor tán többre jutok mint tavaly és nem csak szájtátva bámulom hanem talán (talán!!!) hozzá is merek szólni.

De úgyse lesz az úgy. Az ilyen hulladék szarnak mint én mi jut? A szar, az jut, mint én magam.


2015. ápr. 25. 12:34
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
71%
savanyú a szőlő ugye?
2015. ápr. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim válasza:
8%
Van pénzük ;)nálunk csak annak van csaja akinek kocsija vagy pénze van minél jobb kocsi annál jobb csaj ;)
2015. ápr. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
Ja, hát ha nyaralni viszik a csajokat, akkor mégse lehetnek olyan csórók. Ez lehet a titok nyitja.
2015. ápr. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 A kérdező kommentje:

Igen, savanyű a szőlő.

A kisujjam többet ér mint ez a két troll ahogy van együtt.

Hát ha csak azt nézzük hogy én ismerem a testápolás és öltözködés fogalmát ők meg nem, már ez elég lenne. Elvileg.

Pl. hajat mosni se csak karácsony tiszteletére szoktam.

2015. ápr. 25. 12:56
 15/61 A kérdező kommentje:

Hát az egyiknél apuka és anyuka tanár. No comment. Olcsójánosok.

A másiknál az egyik szülő BKV-s a másik meg tán valami bolti eladó. Szintén no comment.


"hát ha nyaralni viszik a csajokat,"

2015. ápr. 25. 12:57
 16/61 A kérdező kommentje:

Ja én is megyek nyaralni. És elhiheted naygon gazdag vagyok ám!

A mekiben vagyok kiszolgáló suli után (helyett).

Csak úgy felvet a pénz!



"hát ha nyaralni viszik a csajokat"

2015. ápr. 25. 12:58
 17/61 anonim ***** válasza:
73%
Azt még hozzátenném, hogy nagyon szánalmasnak tartom az összes ilyen embert, akik úgy mondanak véleményt másokról, hogy nem is ismerik őket, és csak az irigység beszél belőlük. Őszintén szólva, szerintem te egy elkényeztetett kis városi suttyó vagy, semmi több. Vagy az is lehet, hogy még túl fiatal vagy, azért vagy ilyen rosszindulatú kis ge ci. Az én külsőmmel sincs gond, mielőtt még erre következtetnél, de én legalább nem nézek le senkit... Szánalmas vagy!
2015. ápr. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 A kérdező kommentje:

Én meg bizony lenézem azt aki sportot még csak tv-ben látott.

Ha elmenne minden nap egy fél órácskát laza kocogásra már nem lenne egy dagadt troll. És akkor már csak néha mosakodni kéne és még a végén ember lenne belőle és nem barlanglakó.


Azt hogy elmehetne egy szoliba meg kozmetikushoz az már a scifi kategória nekik, ezt meg se említem.

2015. ápr. 25. 13:02
 19/61 Titusztitusz ***** válasza:
42%
A jó ég álldja már meg...Az "éltanuló", és az "okos" szó jelentése olyan messze áll valójában egymástol, mint Makó Jeruzsálemtöl...Én magam is ismerek nemegy EGYETEMET VÉGZETT EMBERT, akibe még a cipőmet se törölném bele, mivel olyan buta, meg ostoba...Szóval "éltanuló" lányok minden gond nélkül össze szoktak sokszor állni primitív vadbarmokkal, ez vitán felül áll,(Ilyenre is láttam már sok példát én magam is ...)de megismételném újracsak a fentieket:OKOS(!!) nőt én még sohasem láttam MAGÁHOZ MÉLTATLAN fickóval mászkálni, sőt, még szóbaállni sem ilyesmi alakokkal...Úgyhogy EGÉSZEN BIZTOS AZ, hogy a példádban szereplő lányok NEM OKOS illetők, hanem valójában a szellemi szintjük kb. egy szinten áll a két "troll" külsejü, és intelligenciaszintü illetőével...(Ezt a megállapítást az is bizonyítja, hogy A JELEK SZERINT JÓL MEGÉRTIK EGYMÁST akkor a két primitív fickóval...Azaz JÓL ÉRZIK MAGUKAT EGYMÁS TÁRSASÁGÁBAN...Most nem tudom hogy ismered-e a mondást?:Hasonló a HASONLÓNAK örül...Avagy más szavakkal:A zsák megtalálja mindig a foltját...Szóval szerintem valami ilyesmi lehet a valós helyzet...Mármint a téren, hogy az illető kishölgyek OKOSAK-E...
2015. ápr. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
76%

Sokra mész a lehengerlő külsőddel és sportos alakoddal, ha nincs csajod. ;)

Tudod, nem minden a külső... Rettentően gyerekesen gondolkodsz. Még fogalmad sincs az életről, a valódi értékekről, de már osztod az észt tojáshéjjal a fenekeden.

2015. ápr. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!