Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ilyenkor ti fiúk mire gondolto...

Ilyenkor ti fiúk mire gondoltok? Hogy elfelejti a lány? Vagy ugyan, ráér a dolog? 21L

Figyelt kérdés

Megbeszéltem a haverommal, hogy találkoznunk kell, mert egy s mást ideje tisztázni. Azt mondta: Persze, rendben.


Erre nem keresett, pedig arról volt szó, hogy a hét folyamán felkeres.


Most mit gondol? Hogy hülye vagyok és elfelejtettem? Vagy most 2 hétig bujkál majd és addigra reméli, hogy kimegy a fejemből?


Sosem csinált eddig ilyet. Mindig tisztáztuk előre eddig az időpontot, mikor fixáltuk a találkozókat.


F*sik a megbeszélősditől vagy csak lesz*rja?


Aki szeretne, az tud és akar is időt szakítani a másik emberre. Szerintem.


2015. ápr. 26. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak elfelejtette. Mindenkivel megesik, hogy elfelejtkezik bizonyos dolgokról, én pl. múlthéten dobtam ki a karácsonyfát.
2015. ápr. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 bandi6891 ***** válasza:

Így van gyakori hogy elfelejtünk dolgokat,de el kell hogy szomorítsalak az megy ki a legjobban a fejünkbvől ami haszontalan dolog számunkra...


Bár ha mindig ilyen a stílusod(vagy csak mérges vagy) akkor én sem akarnák veled tárgyalni.

2015. ápr. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kérdezz rá nála és kiderül...
2015. ápr. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, most mérges vagyok. Dühít, ha hülyének néznek. Semmit nem kérdezek tőle. 100%, hogy nem felejtette el.
2015. ápr. 26. 11:12
 5/8 Interferencia ***** válasza:
Ha én lennék az a srác, biztos lehetnél benne, hogy csak elfelejtettem.
2015. ápr. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
vagy elfelejtette ti lányok túlkombináltok mindent kérdezz rá, ha nem csinált még ilyet tényleg lehet elfelejtette kérdezz rá beszéljetek meg újabb időpontot.
2015. ápr. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az a bibi, hogy sunyi. Azért nem hiszem, hogy elfelejtette volna.
2015. ápr. 26. 13:06
 8/8 anonim ***** válasza:
akk kérdezz rá vagy szrd le ő nem fog lépni 1.ként az tuti.
2015. ápr. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!