Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mit érezhet ha...

Szerintetek mit érezhet ha egyáltalán érez valamit?

Figyelt kérdés
Több mint egy évvel ezelőtt félve bevallotta, hogy járni akar velem, én nem vettem komolyan. Eltelik jó pár hónap majd egy buliban megcsókol, majd rá következő buliban szerelmet vall, elmondja, hogy imád, nem akar elveszíteni, és nagyon fontos vagyok neki. Aztán azt mondja rá pár napra, hogy egyenlőre hanyagoljuk a dolgokat, mert nem tudja eldönteni, hogy mit akar, meg rajtam se tud kiigazodni és félti a barátságunkat, és most így olyan jó minden. Eltelik pár hónap, ami alatt minden egyes nap féltékenykedik, mindenkire, a fiú barátaimra megjegyzéseket tesz, mindenről kifaggat, számon kér. Mindezek mellett 3 éve barátok vagyunk. Miféle viselkedés ez?! 22 évesek vagyunk, nem dedósok. :D
2015. ápr. 26. 20:46
 1/4 A kérdező kommentje:
Jah, bocsi, ha nem egyértelmű, de én vagyok a lány és a fiún nem lehet kiigazodni.
2015. ápr. 26. 20:47
 2/4 anonim ***** válasza:
saját maga sem tudja mit érez
2015. ápr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hát ja ha most összejöttök lehet hogy tönkremegy a barátság az meg nem jó de így se ..... Mi lenne ha pár napig kerülnéd?? Hátha rájönne hogy vmit kell tennie ha nem akar elveszíteni
2015. ápr. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ó-hó, ismerős helyzet, nem tudja mit akar, mert akar is meg nem is.

Ha szeretnéd, hogy legyen ebből valami köztetek, akkor kerüld egy darabig, ne találkozzatok, aztán menjetek el együtt bulizni, és vallj te is.

Ha nem szeretnéd, akkor meg legyél vele flegma és közönyös.


De lehet, hogy ez nem fog működni. Az ilyen fiúk kiszámíthatatlanok.

2015. ápr. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!