Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy kell elkepzelni ezeknek...

Hogy kell elkepzelni ezeknek a szep lanyoknak az eletet, akik ingyen dolgokat kapnak es mindig szexelhetnek, mikozben en, gyér pasikent marol holnapra elek es mindenki csak el aksr lepten nyomon taposni?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 27. 18:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne érdekeljen az ő életük. Te jobb ember vagy mint ők.
2015. ápr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Ez nem igaz mert ok sokkal kifinimultabbak, intelligensebbek, eletrevalobbak!


Hisz magas statusu ferfiakkal szexelhetnek.

2015. ápr. 27. 19:03
 3/24 anonim ***** válasza:
77%
Gondolj arra, hogy azoknak a gazdag pasiknak már nem fognak kelleni idő után mert a csajok megöregszenek de a pasinak akkor is lesz pénze és megint a fiatalabbat fogja választani, és addigra akiket már megkapott azok már a kutyának sem kellenek majd.
2015. ápr. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Dreed ***** válasza:
100%

"Ne érdekeljen az ő életük. Te jobb ember vagy mint ők."

Én is ezzel hitegettem magam évekig. Utólag belegondolva ,csak túl rendes voltam.Amíg nincs semmi pozitív gondolatod,saját magadról sem,ne haragudj meg,de én is félre löknélek az útból,cél szentesíti az eszközt.

2015. ápr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Ugy kell elkepzelni oket, hogy tudtak mikor hol a helyuk, es mit kell mondani az embereknek. Viszont ettol fuggetlenul szar emberek. Csak eletrevalonak mondanam oket.
2015. ápr. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

#4

Nincs olyan hogy túl rendes. Csak rendes van. ;)

Jószívű, rendes ember voltál, és átmentél abba az utálatba amiben most sok ember benne van. Pedig pont ebből kellene kifelé jönni.

2015. ápr. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Nem sírni kell, az semmit nem olda meg.

Tenni kell érte, hogy jobb legyen.

2015. ápr. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
nem biztos, hogy szar emberek, de az biztos, hogy előrébb járnak, mint mondjuk a kérdező...
2015. ápr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Mert jo kulsovel szulettek
2015. ápr. 27. 19:13
 10/24 Dreed ***** válasza:

nem. a külső még nem minden. Hiába akarhatsz egy nőt,ha még magadat is elutasítod :/

Először magadban kell rendet rakni,és nem másban keresni,vagy butaságokra fogni.

2015. ápr. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!