Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok ez nálatok hogy működik...

Srácok ez nálatok hogy működik (elsősorban 20 fölötti korosztály)?

Figyelt kérdés

((Társkeresőn, ha egyszer csak vége szakad a levelezésnek a fiú oldaláról, mondván, hogy most el fog tűnni egy időre, mert munka van, de amikor ránézek, akkor látom, hogy néha online. ))

Sajnos már nem első eset, hogy már a találka is szerveződőben, sokat beszélünk, és vagy eltűnnek a levelek (most az egyik ilyen esetben ráírtam kíváncsiságból, ott állítólag sok volt a munka...), vagy előre szól, hogy kicsit most sok dolga lesz, de nem ír rám.

Mi a helyzet ilyenkor? Tényleg sok a munka, vagy ez nálatok a rendes lekoptatás? Azért nem értem, mert tényleg sok levélváltás történt, nem én kezdeményeztem, így valószínűleg kép alapján is oké voltam...csak arra tudok gondolni, hogy hulla unalmas vagyok, és nem tudom őket megfogni. Ez eléggé fáj.

22/N



2015. ápr. 27. 20:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
benne van a pakliba..
2015. ápr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
szerintem csak a srác volt egy farok és csak nem akart irni , Amúgy ebben a korosztályban és ugy tapasztalom hgy általában ha valaki nem jön be annak normálisan meg mondják h nem jön be és ne beszéljenek , én is igy vagyok vele . 22/F
2015. ápr. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes általánosítani. Lehet, hogy csak le akar koptatni, mert nem vagy neki szimpi, vagy inkább mással akar beszélgetni, de az is lehet, hogy tényleg sok a munka és nincs ideje beszélgetni, de azért néha felnéz, hátha írtál. Én ha le akarok koptatni valakit, akkor megmondom neki kerek perec, hogy bocs, de nem vagy az esetem, és nem keresek kibúvót, de ilyen viszonylag ritkán van, mindenkinek adtam esélyt (és nem is bántam meg). Szóval ha én azt írom, hogy most nem válaszolok, mert sok a munka, akkor az úgy is van. :)
2015. ápr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Evergrey ***** válasza:

Ne vedd ennyire magadra, rengeteg oka lehet. Lehet, hogy tényleg elfoglaltak, lehet, hogy így akarnak lekoptatni, de az is elképzelhető, hogy több kiszemelttel is beszélnek egyszerre (sőt, ez elég valószínű :D), és valaki mást választottak éppen.

Ettől függetlenül ez nem jelenti azt, hogy unalmas lennél, csak éppen az adott személlyel nincs meg az összhang kellőképpen. Majd lesz olyan, akivel meglesz. :)

26/F

2015. ápr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Sok minden lehet. Pl. kiderült valami a múltadból vagy a személyiségedről, esetleg úgy gondolta, hogy nem érdekel téged, stb.

Velem két esetben fordult elő, hogy abbahagytam a levelezést egy lánnyal társkeresőn. Az egyik esetben azért, mert bár tök jól elbeszélgettünk, és már randit terveztünk, kezdett kifogásokkal jönni, hogy miért nem tud eljönni, szóval egyértelmű volt, hogy nem akart találkozni. A másik esetben pedig azért, mert írtam neki a régi poént, hogy "a lepényhal úszik el először, a reményhal meg utoljára", amire ő visszakérdezett, hogy a reményhal az milyen hal, és kiderült, hogy teljesen komolyan gondolta :D

2015. ápr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Csak ebben az a szörnyű ha tényleg nincs kimondva.

Ezért is írtam rá a srácra utólag, hogy mi volt vele ténylegesen a helyzet. Azt mondta, hogy munka.

Nyilván nem akarom firtatni, az gáz lenne, ha ténylegesen azt kérdezgetném, hogy most őszintén mondd meg melyik részem nem volt elég szimpi?

Én is csináltam ilyet, és ezért félig-meddig fel is mentem az embereket, amikor nem gondoltam komolyan az ismerkedés, de nem volt ennyi és ilyen részletes levélváltás.

Tényleg nem tudom mi baj, automatikusan magamban keresem, ezért jobb lett volna, ha valamelyik úriember megerősít.

Őszintén szólva ez a negyedik eset...az első kettőt még nagyjából megértem, mert ott fb-ra felvettek,és láttam, hogy csupa nőismerősük van, kb 800-1000 körüli ismerősszámnál.

Ott nyilván levettem, hogy miről van szó. A másik kettő szimpatikus, normális, mindkettőjüknél kb fixálva volt a randi. Az egyikben még bízok, hogy feltámad. A másikra meg egy hét kuss után ráírtam, hogy akkor mi a helyzet? ő írta vissza, hogy munka. Aztán ki tudja.

2015. ápr. 27. 20:23
 7/15 anonim ***** válasza:

Női oldal is ilyen.


Az meg, hogy nem tud írni, mert sok a munka.. kamu szöveg. Főleg, hogy 10ből 9ember már a telefonján is tud netezni, 1 perce meg csak van hogy elküldjön 2 mondatot, akár wc-n ülés közben.

2015. ápr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

lepényhal úszik el először, a reményhal meg utoljára

:D ezt megtartom


hát őszintén nem nagyon szoktam a társkeresőn a családi szennyessel dobálózni :D olyan is volt igen, hogy valószínűleg ettől ijedt be a pasi (nem nagy dologra kell gondolni, hanem ilyen szülői válás témára, amit eleve ő hozott fel, pedig ha beszélget velem tovább, kiderülhetett volna számára, hogy nem vagyok lelkibeteg :)

mondjuk ezeknél a srácoknál ilyenről szó se volt

2015. ápr. 27. 20:27
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszi Evergrey :)

Valószínűleg túlagyalom. Még komolytalanul is csak komolyan tudok ismerkedni, és az, hogy adott esetben mást választottak, megint csak azt üzeni, hogy én nem vagyok elég...

De ez meg ilyen belső alkatrészhiba:)

Nyilván a férfiaknak is rossz lehet, fel is idéztem minden alkalmat, amikor én tettem hasonlót másokkal, ez nyilván enyhít a dolog szégyenteljességén. Azért szar továbbra is.

2015. ápr. 27. 20:29
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha véletlen ennyire buta emberrel kezdenék el beszélni én sem normális módon koptatnám le.

Bár akkor is csak is igazat írnék.

Állatlánosíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííítás

18F

2015. ápr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!