Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet, hogy sohasem fogok...

Lehet, hogy sohasem fogok kelleni senkinek aki normális lenne? 17/L

Figyelt kérdés
Egy kicsit el vagyok keseredve,mert még 17 évesen barátom sem volt és nem is csókolóztam még. Nem hiszem,hogy a külsőmmel lenne gond,nem vagyok plázacica,de normálisan nézek ki. Nem cigizek,soha nem voltam még részeg,szórakozni sem nagyon járok. A barátaim között is mindenki bodog és kapcsolatban van. Hívtak már el randira,de egy olyannal nem szívesen mentem volna akinek egy csöpp esze sincs.

2015. ápr. 27. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Ami késik, nem múlik. Hidd el, hogy pár év múlva az lesz a rossz, ha van valakid. :D

22L

2015. ápr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jön majd valaki, aki éppen téged fog tökéletesnek látni. Ne aggódj, fiatal vagy még, nem kell elkeseredned emiatt. Nekem 20 éves koromban lett először barátnőm, nem olyan ritka jelenség, ahogy lányoknál sem az.


23/F

2015. ápr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Nemadnámmeg:S ***** válasza:
17 évesen még bőven ráérsz. Előbb utóbb biztos jön valaki akinek te leszel a legszebb. Nem kell elsietni. :D
2015. ápr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Senkinek sincs egy csöpp esze sem?
2015. ápr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
hát 21 vagyok és nem volt még senkim, szóval remélem h tényleg ugy van h előbb vay utóbb mindenki talál magának valamit mert már kezd elegem lenne a magányból.
2015. ápr. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Itt is hemzsegnek a jofej husoneves pasik. Tobb mint 4-et ismertem meg itt de csak barati alapon.

18/L

2015. ápr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha van kedved, írj!
2015. ápr. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!