Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ebben a helyzetben mit kellene...

Ebben a helyzetben mit kellene cselekednem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nos, 16 éves srác vagyok, van egy évfolyamtársam aki nagyon bejön, bár csak nemrég tetszett meg, de viszont a legjobb barátomtól, aki ennek a lánynak osztálytársa, megtudtam, hogy régen (december-január körül) tetszettem ennek a lánynak. Mit kellene lépnem ez esetben? Volt már barátnőm, de nem emlékszem, hogy mit csináltam régen, meg hogy hogy kellene kezdeményeznem. Alapjáraton csendesebb és gátlásosabb vagyok az átlagnál, de ha szükség van rá el tudom nyomni magamban ezt. Mit tegyek?


2015. ápr. 28. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Hivd el randizni?
2015. ápr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb barátod a lánynak osztálytársa? Akkor meg tervezzetek vm közös programot, ahova több embert meghívtok, és ott majd szépen beszédbe elegyedsz vele. (szia, Peti vagyok, láttalak már többször, tök szép a medál a nyakláncodon, ez ennek van vm szimbolikus jelentése?, a Géz a legjobb haverom, ismerem x éve, bla bla. mit csinálsz a hosszú hétvégén, családi program, áh, fenn vagy fészbukon?, majd átküldöm a képeket, bla bla)


Vagy csak menj át az osztályukba a haverodhoz vm ürüggyel, aztán köszönj rá, csillogtasd meg a szemed rajta. csak ügyesen! :)

2015. ápr. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!