Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem ertem a lanyokat? ..

Nem ertem a lanyokat? ..

Figyelt kérdés
Az van, hogy mikor megismerek egy lanyt megbaratkozok vele talalkozgatunk es egy ido utan en nem tom miert de bele szeretek... Es az az erdekes, hogy igaz h mindig viszonzatlan de hogy ha eltelt par het akkor meg megorulnek h talalkozhatunk (oromukben) es ezt a logikat egyaltalan nem ertem... Most is van valaki es nagyon jot beszelgetunk mindig es mikor azt irom h talizhatnank akkor ugy irja mintha a vilag legjobb dolga lenne(korabban nala is probalkoztam) szerintetek igy akarnak lerazni?

2015. ápr. 29. 07:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez a friend zöme

Hagyd a lovakat a francba


Amugy mar szint vallottal? Mer arra az esetre vonatkozik ez

2015. ápr. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mr.creeper válasza:
lépj ki a barátzónából! addig üsd a vasat még forro... gyakran jártam igy én is! rájöttem, hogy a lányok nem a kedves cuki pasikat szeretik... hébe hóba szolongass oda humoross de még is durva beszolásokat! sok sikert :)
2015. ápr. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 TatyóKirály ***** válasza:

Szeretik a lányok a kedves-cuki pasikat, de a friend zónába maradsz tőle.

Akkor is, ha majd idejönnek habzó szájjal, hogy ő bezzeg csak egy kedves, aranyos srácot akar... 10ből 9 ennek ellenére egy sfej faszit fog választani

2015. ápr. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Mr.creeper válasza:
ez bizony így van :)
2015. ápr. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget ertekelem de az a baj h en szeretek kedves lenni... :/
2015. ápr. 29. 18:17
 6/8 anonim válasza:

Én lány vagyok:D

Ez egyaltalan nem igaz. Jo, igen sokan a s.fejekre buknak, viszont vegul ugyis azt valasztjak aki kedves es figyelmes. Nem kell neked is bunkonak lenned. Van beloluk eleg! En peldaul mar regota keresek valakit, akinek nemcsak abbol a a kapcsolat, h neha ramir facen. Mindenki szereti ha kedvesek vele.

2015. ápr. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért mert a bunkók általában jól is néznek ki! A kedves fiúk meg nem.
2015. máj. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
En elvileg helyes vagyok :D
2015. máj. 4. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!