Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kedves lányok! Miért nem...

Kedves lányok! Miért nem tetszik nektek a vékony testalkat?

Figyelt kérdés

A segítségeteket, tanácsotokat szeretném kérni az alábbiak miatt;

179 cm magas, vékony testalkatú, szemüveges vagyok. Miért nem tetszik ez nektek? A vékonyság az miért negatívum? Sajnos nem vagyok egy hízékony típus. És nem vagyok sem gilisztás sem pedig daganatos hanem valami miatt egyszerűen nem tudok felszedni plusz kilókat.

Nem vagyok az a kifejezetten helyes, Brad Pitt forma sem, de azért nem gondolom, hogy nagyon csúnya lennék.

önbizalmam, humorom van de ez úgy látszik, hogy kevés.


Mit gondoltok, mivel lehetne ezeket kompenzálni?


Ti mire figyeltek annál a fiúnál akiről tudjátok, hogy ismerkedni szeretne veletek?

Elsősorban a 22-30 év közötti hölgyek válaszait várom, de természetesen kortól és nemtől függetlenül szívesen veszem a hozzászólásokat.

Köszönöm.



2015. máj. 1. 13:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
19%
Csak akkor tetszik nekik egy alkat, ha sportos, izmos, csupasz. Ha nem ilyet nem fog tetszeni nekik, bármit is hazudnak. Max akkor ha sok pénze van.
2015. máj. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%
A fiuk szeme es mosolya ami leginkabb megfog egy not szerintem, nem veszes ha vekony vagy.
2015. máj. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
18/L uccso
2015. máj. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Pont azért mert szánalmas kifogások mögé bújsz ha pajzsmirigy problémád van , vagy emésztési,bélproblémáid akkor nem tudsz hízni ...... 60 kg voltam még 18 évesen, szinte anorexiás...nem tetszettem senkinek magamnak főleg nem , aztán nem hülye kérdéseket tettem fel meg kifogásokat hanrm nekiálltam edzrni ...mocskos nehez jött a súl, izom de az évek munkája meghozta gyümölcsét , jó alakom van javult a közérzetem , magabiztosságom, megjelenésem,kisugárzásom és a nők is jobban kedvelnek ennyi.....
2015. máj. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nekem pont a vékony fiúk tetszenek. Na nem az extrém véknyak. Biztos vannak más lányok is, akiknek bejön az ilyen testalkat. Valami mással lehet gond, ha nem jön össze senkivel semmi.

22

2015. máj. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Vékony vagyok (186/65-70), néha még szemüveges is, de elég sok nőnek tetszem, és tetszettem már...
2015. máj. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
én is csak a pisiseknek kellek, mert 160-at alig érem el és 50kilós vagyok... egy igazi nővel jobban járnék pedig
2015. máj. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Girls are ridiculously shallow ***** válasza:
Én vékony vagyok, és tetszettem már lányoknak.
2015. máj. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nekem sosem jöttek be a vékony testalkatú pasik. De van egy srác, vékony, alacsony, szemüveges és egyszerűen annyira tetszik, hogy elmondani sem tudom. Humoros, okos és van önbizalma, ez fontos.

Tehát ha olyan vagy, amilyennek mondod magad akkor biztos találsz majd olyat akinek tetszel. :)

17L

2015. máj. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

én is több vékony pasit ismerek, és a többségüknek van párkapcsolata, akinek nincs, annak sem a testalkata miatt.

Humoros, határozott, megbízható pasi megtalálja a párját :)

26L

2015. máj. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!