Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Szerintetek egy férfi...

Lányok! Szerintetek egy férfi legyen izmos, sportos vagy inkább vékony, esetleg mackós? Melyik testalkat tetszik nektek?

Figyelt kérdés
2014. jún. 19. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

Nekem leginkább a sportos jön be, nem vékony, de ne is lehessen megszámolni az összes izmát. A hasizmokat se szeretem pl de az tetszik ha van tartása erős a válla, mellkasa és nagy a keze (egészséges és esztétikai határokon belül persze) :D

Bár én csak az első barátomat választottam külső alapján

2014. jún. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Inkább izmosabb, sportosabb, az nem baj, ha éppen van egy kis hasa, de nekem a vékony pasik soha nem jöttek be.
2014. jún. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
na tessék nem hiába panaszkodok én itt :( 188/80
2014. jún. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem, Én is hasonló válaszokra számítottam. Egyelőre úgy látszik a lányok tényleg a férfiasabb formát kedvelik, és nem a vékonyabb srácokat. Viszont várom a további válaszokat, hátha változik a kép. :)
2014. jún. 19. 18:35
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Nekem a mackós jön be, de az nagyon. És ez most valszeg senkinek sem fog tetszeni, de nem érdekel, nekem bejön a háj is. Szeretem ha egy pasi izmos, de az izmon van egy adag háj, ami puha amikor kell. Imádom az óriási mackókat, olyan jó megölelni és az ágyban sem ért még csalódás.
2014. jún. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindig is a magas, vékony srácok jönnek be. :))
2014. jún. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az csak egy kérdés, de a válaszom a kérdésre miért nem volt hasznos? Mindig meglepődök, hogy ha nem egyezik valakivel az ízlésem, azon miért kell megsértődni? Úristen, egyel kevesebb lánynak jöttök be. :-O

Szánalmas...

2014. jún. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Eddig javarészt mackós férfiakkal volt dolgom, bár sosem választottam tudatosan kinézet alapján, mégis ez jön be a leginkább. Legyen rajta izom, legyen erős válla, karja, de imádom a pocikat :) Emellett még plusz pont ha magas, nem kell toronynak lenni, de felnézhessek rá :D Tehát min. 180 cm, és az arcszőrzet előny :D
2014. jún. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nekem eddig volt mindenféle barátom es mindegyikben valami megfogott:) tetszett magas vekoyn is és tetszett izmosabb pali is ,sőt ha van egy kis poci az se baj .
2014. jún. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!