Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, nektek a kigyúrt...

Lányok, nektek a kigyúrt (konditermes) vagy a sportos kevésbé nagy izmokkal (de azért izmos, sportos) testalkat tetszik jobban a pasikon?

Figyelt kérdés

Nyilvánvaló, hogy nem ez az elsődleges szempont párválasztáskor, de ettől még erre kérem szépen a választ.

Ha lennétek olyan kedvesek írjátok a valaszhoz az életkorotokat is!

Köszönöm előre is!

Fontos! Lányok válaszát várom!


2013. júl. 8. 19:47
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
nekem az utóbbi.
2013. júl. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Indokolhatjátok is a válaszokat! :)
2013. júl. 8. 19:51
 3/38 anonim ***** válasza:

Mindenképp a második!

Azért, mert nekem az a vonzóbb, és kész. Nincs mit magyarázni ezen.

2013. júl. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:

Én az utóbbihoz tartozom, nem vagyok hatalmas nagy állat, de széles a vállam és van rajtam egy kis izom.. Viszont nem változnék meg senki kedvéért az tuti, magam miatt és az egészségem megőrzéséért sportolok.

Van akinek tetszik, van akinek nem de hát ez általában így van:)

2013. júl. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
50%

indoklás: nekem egy kicsit az jut eszembe a felfújt izmokról, hogy az illető valamit kompenzálni akar.

meg ugye sokan eszik ezeket az étrendkiegészítőket, amik impotenciától kezdve szívrohamig bármit okozhatnak. ez is eszembe szokott jutni, ha ilyet látok.


de mindezektől függetlenül: valahogy egy természetesen izmos férfitest számomra egy hatalmas esztétikai élmény. különösen a szép mellkas. nem kell, hogy nagy legyen, csak szép természetesen izmos. jááááj

2013. júl. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyen egyszálbél, de nem kell kidobó alkatnak sem lenni, nem szeretem a nagyon izmos férfiakat.

Legyen szálkás, de ez nem azt takarja, hogy 50kg-os srác és mivel nincs rajta 2dkg zsír, így látszanak a kockái:D

[link]

ilyesmi, de a mellizom azért lehetne szebb:D

Hogy miért?Hát mert ez tetszik:D

De hogy mondjak is valamit az egyik az, hogy én is sportolok és foglalkozom az alakommal, jó ha a párom is ilyen.

Nem tetszenek sem a kokszos állatok sem pedig egy olyan fiú, akinek fognom kell a kezét, nehogy elvigye a szél :D

23l

2013. júl. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
95%

Egyik sem. Nem szeretem az izmos férfiakat, nem tudok hozzájuk vonzódni. Egyáltalán. Ez van :)

Legyen átlagos alakja, de egyáltalán nem kell, hogy kifejezettem sportos legyen. A ruha alól kibuggyanó háj viszont már azért hátrány. 22l

2013. júl. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

Na, ezeknek a valaszoknak en is örülök, mivel én is az utóbbit preferálom magamon, s olyan is vagyok.A vesémet és egyéb dolgaim én sem tenném tönkre hülye felfújt izmokert.

Mégis borzasztó látvány, hogy mennyien élnek ezekkel a szerekkel és ráadásul milyen bekepzeltek ezek a kondis arcok....pfej:/

2013. júl. 8. 20:02
 9/38 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es, az még semmi, ha kibuggyan....amikor olyat látok, hogy szét van gombolva az inge és a hatalmas lógó sörhas ott figyel:D És sokan így utaznak:S
2013. júl. 8. 20:04
 10/38 anonim ***** válasza:

De ahhoz folyamatosan kellenek ezek a szerek, különben hónapokon belül"leeresztenek"

És ha rövid távon nem is okoz komoly gondot, nem is érdemes szedni, hosszú távon meg szerintem nem éri meg tönkretenni az egészségünket.

Fehérje és tömegnövelő (vitaminok, stb.)még oké, amik természetes anyagokat tartalmaznak.

2013. júl. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!