Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lanyok, ha egy baratnotok egy...

Lanyok, ha egy baratnotok egy fos pasival volt, akkor kirohogitek vagy jopofiztok neki, hogy a srac jol nezett ki?

Figyelt kérdés

velem a kovetkezo esett meg:


Van egy csaj, akit egyszeruen addig zargattam, mig szet nem tette. Marmint nem zaklattam, csak nem hagytam kihalni a lz interakciot.


Es ennek a csajnak vannak szobatarsai akik vekony, csinos lanyok, tehat akkor sem dugnanak alacsony, nyeszlett, gyerekkepu fiuval, ha az lenne az utolso a foldon...csak es kizarolag magas, jokepu, EMBERI FORMAJU pasikkal dugnaak az ilyen lanyok!


De a csaj meg kicsit husisabb meg nem annyira szep, mint a baratnoi ezert en is jo voltam neki.


Mondjuk persze o is dughat epkezlab, emberi meretu pasikkal, mivel no.


Es nyilvanvalo h kibeszelték h milyen voltam az ágyban (nem voltam rossz).


Csak azt nem ertem, h miert kell jopofozni, miert nem lehet azt mondani, h te lany figyi hogyan voltal kepes ilyen kis gyik gyerekkel lefekudni, ha ott van az a sok EMBERI FORMAJU ferfi, akikkel amugy kefelni szoktal?


Na es en meg megkerestem facebookon a csaj baratnoit es kuldtem nekik magamrol kepet, h igazan jarna egy "vallveregetes" a csajnak amiert velem lefekudt..


Es a barátnő meg eljatszotta, h o azt se tudja mirol van szo

..



Szanalmasak ezek.


2015. máj. 1. 15:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
...
2015. máj. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Összefoglalva: utálod a nőket, de mivel dugni akarsz, lefeküdtél egy kevésbé vonzó lánnyal és most hősnek érzed magad.

De a nőgyűlöleted nem hagy nyugodni, ezért beteges módon a csinos barátnőknek undorító üzenetet küldtél, csak hogy megnyugtasd pici torz lelkedet, tovább táplálva tévképzetedet, de tudnod kell: a legtöbb ember nem szeret ismeretlenül másokat sértegetni. Ettől függetlenül fel vagy háborodva, hogy nem sértegettek téged halálra és nem küldtek el melegebb éghajlatra.

Hányingerkeltő a viselkedésed, ajánlok egy pszichológust, neked szükséged van rá.

2015. máj. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

bocs, de a fiuk nem szepitenek ha egyik haverjuk rút novel dugott...


En is megmondanam haverjaimnak h fubaz ezt a rondasagot megsporolhattad vna...


Pszichologushoz meg jartam masfel evet, nem kene azt hinni h ez a varazspirula.


Pszichiatriara is tovabbkuldott a vegen, de a felirt gyogyszertol majdnem osszeestem iskolaba menet még egyetemen, ugyh ment a kukaba.

2015. máj. 1. 16:16
 4/12 A kérdező kommentje:
Arrol nem is beszelve h ezeknek az antidepresszansoknak nem is ismert teljesen a hatasa ja es bonuszkeppen impotenciat okoz mert miert ne...hogy még a dugast is elvegye az embertol, amiert alapbol is kva sokat kell kuszkodnie
2015. máj. 1. 16:20
 5/12 A kérdező kommentje:
Es abban mi a tevkepzet h a valamire valo kinezetu lanyok csak magas, szeles hatu, jóképű pasikkal dugnak? Barcsak nem igy lenne!
2015. máj. 1. 16:21
 6/12 A kérdező kommentje:
S azon meg vegkepp el lehetne gondolkodni h mi van elobb, a torz lelek vagy a torz kulso
2015. máj. 1. 16:23
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"En is megmondanam haverjaimnak h fubaz ezt a rondasagot megsporolhattad vna... "


Nem is tudtam, hogy azok a lányok is a haverjaid, hogy ilyen választ várj.

Egyébként: mostani barátommal 2 éve vagyok együtt, több barátom és legjobb barátnőm elején egyszer (!) megmondta, hogy nem tudják mit eszek rajta, mert szerintük ronda, de nem szólnak bele a kapcsolatomba. Azóta tényleg nem tették, tiszteletben tartják, hogy nekem ő a választottam. Szóval nem, nem szoktuk egymást sértegetni, se a párunkat.

Szexuális életem kitárgyalása:

"És veletek minden rendben?"

"Igen"

"Minden értelemben?"

"Igen, köszönöm".


Az, hogy te milyen témákat, milyen részletességgel és milyen stílusban teszitek egy másik kérdés.

És nem az én dolgom eldönteni a "mi volt előbb, a tyúk vagy a tojás?" dilemmáját.

2015. máj. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Az ilyen "de hat az en pasim is ronda de szeretem" sztorik mogott mindig az van, h az illetto pasi MAGAS


Szeretitek elhanyagolni ezt az apro kis reszletet pedig ez meghatarozo...

2015. máj. 1. 16:40
 9/12 anonim ***** válasza:

A barátom alacsonyabb nálam 2 centivel!!!!!!!!!!!!!!

Én vagyok 175 centi, ő meg 173!

2015. máj. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hat a sztoriban levo csaj is magasabb volt nalam...en is 173 voltam gimiben de azota nem mozgok es rossz a tartasom, ezert 170ala sullyedtem
2015. máj. 1. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!