Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lanyok, ha egy baratnotok egy...

Lanyok, ha egy baratnotok egy fos pasival volt, akkor kirohogitek vagy jopofiztok neki, hogy a srac jol nezett ki?

Figyelt kérdés

velem a kovetkezo esett meg:


Van egy csaj, akit egyszeruen addig zargattam, mig szet nem tette. Marmint nem zaklattam, csak nem hagytam kihalni a lz interakciot.


Es ennek a csajnak vannak szobatarsai akik vekony, csinos lanyok, tehat akkor sem dugnanak alacsony, nyeszlett, gyerekkepu fiuval, ha az lenne az utolso a foldon...csak es kizarolag magas, jokepu, EMBERI FORMAJU pasikkal dugnaak az ilyen lanyok!


De a csaj meg kicsit husisabb meg nem annyira szep, mint a baratnoi ezert en is jo voltam neki.


Mondjuk persze o is dughat epkezlab, emberi meretu pasikkal, mivel no.


Es nyilvanvalo h kibeszelték h milyen voltam az ágyban (nem voltam rossz).


Csak azt nem ertem, h miert kell jopofozni, miert nem lehet azt mondani, h te lany figyi hogyan voltal kepes ilyen kis gyik gyerekkel lefekudni, ha ott van az a sok EMBERI FORMAJU ferfi, akikkel amugy kefelni szoktal?


Na es en meg megkerestem facebookon a csaj baratnoit es kuldtem nekik magamrol kepet, h igazan jarna egy "vallveregetes" a csajnak amiert velem lefekudt..


Es a barátnő meg eljatszotta, h o azt se tudja mirol van szo

..



Szanalmasak ezek.


2015. máj. 1. 15:54
1 2
 11/12 anonim válasza:

Csak az én véleményem hogy a "kedves" kérdezö egy önértékelési problémákkal küzdö ember,aki a bajait a nökön vezeti le?

Kaptál punc*t örüljél h*lyegyerek!!

2015. máj. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Kaptam...de milyet....es azert is mennyit kellett kuszkodni...
2015. máj. 1. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!