Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy csaj aki elnyom és...

Lilianka-anka kérdése:

Van egy csaj aki elnyom és csúfol engem és szereti azt a fiút akit én szeretek. Hogy cselekedjek vele vagy tovább is türjem az alázatot?

Figyelt kérdés
2015. máj. 1. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
És miért csúfol téged?
2015. máj. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 RRR ***** válasza:

a fiúval mi a helyzet??


amúgy én tojnék a csaj fejére és átnéznék rajta

2015. máj. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha a fiu szeret teged akkor allj ki magadert ne foglalkozz azzal a lannyal legyel magadra buszke es legy magabiztos. Mosolyogj ra sokat az elijeszti oket. Tudod : " Tanulj meg olni a mosolyoddal ugy nem lesz veres a kezed"

Nem a kozepkorban elunk, nem felsobbrendu nalad az a lany. Mutasd meg neki! En a ballagason tervezek szep ruhaban es dogosen beinteni mindenkinek aki eddig kibeszelt meg alabecsult . Hajra kislany!

18/L

2015. máj. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne tűrd, pontosan azért próbálja leépíteni az önbizalmadat a béka feneke alá mert neki is az a srác jön be. Vágj vissza!

"Mondd, miért vagy ennyire frusztrált? Ha megjött és hisztizhetnéked van ne rajtam vezesd le. Köszi."

Fontos: RÖHÖGD KI. Ezt meg is érdemli, mert tényleg egy gyerekes hülye p.... Mutasd ki nyugodtan hogy nagyjából letojod, sőt, nevetségesnek tartod.


Gondolj bele: ha nem érezne vetélytársnak, csinálná ezt? Nem. Ő van alul, és teper azért hogy ez megváltozzon.


Kitartást kívánok neked, remélem minden rendben jön!

Állj ki magadért! Ne dobj vissza kenyérrel.


L/22

2015. máj. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

verd bele a fejét a wc-be vagy rugd le a lépcsőn

vagy ha haza felé mentek lökd be az árokba

2015. máj. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!