Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Betegesnek mondanád?

Betegesnek mondanád?

Figyelt kérdés

Régen a lányok miatt volt pokol az életem.

Elutasítottak, bántottak, megaláztak.

Aztán elkezdtem változni.

Magas, izmos, helyes fiu lettem.

Mostmár vannak lányok, de nem bírom feledni, ami régen volt.

Szeretem őket tönkretenni lelkileg.:)



2015. máj. 1. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Magasvekony srac te vagy?
2015. máj. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
?:D
2015. máj. 1. 21:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Inkabb szanalmas, egyugyu viselkedes. Ha mindig csalodtal, valamit te se csinaltal jol. Miert bantanal olyat, aki teged nem? Ettol nem leszel tobb, sot.
2015. máj. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Inkább szomorú. Néhány év így, aztán elkezdesz öregedni, a külsőd sem lesz már a régi, egyre kevesebbeket nyűgöz le, de komolyabb kapcsolatra sem találsz majd magadnak senkit, a kutya sem fog már benned bízni. Láttam már ilyet, sajnos.
2015. máj. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 piriiiii ***** válasza:

Ez nem beteges, hanem OSTOBASÁG ÉS TAPLÓSÁG. Undorító vagy, ne haragudj. Végtelenül buta és felületes ember vagy, aki nagyon-nagyon el van tévedve.

Vannak lányok ugyanis, akik szintén undorítóan tudnak viselkedni, és megaláznak fiúkat, akik nem szimpatikusak a számukra. De kit érdekel, hogy magas, izmos lettél? Az olyan lányokat igen, akik továbbra is megaláznának. :)

És Te lelkileg hova fejlődtél? Odáig, hogy olyan lányokat szeretnél tönkretenni, akiket nem is ismersz. Nagyszerű ember lett belőled, mondhatom! Biztos jól kigyúrtad magadat, de a lelked az egy óvodás szintjén maradt.

2015. máj. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ők sem sajnáltak engem.
2015. máj. 1. 21:49
 7/10 anonim ***** válasza:

És ezért szenvedjen olyan aki nem is tehet róla?

Másokra vetíted ki az elutasítások okozta fájdalmat. Tanuld meg elengedni különben felemészt. Hisz mint tudjuk a harag egy olyan méreg ami belülről mérgez meg. Ezzel a viselkedéssel azt a lányt is elűzöd magadtól aki tényleg szeretne és leélné vele az életét. Tényleg megéri inkább egyedül besavanyodni és megöregedni?

2015. máj. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

aki nem bánt azt te miért bántod?

csak ennyit tudok mondani

2015. máj. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Bosszúvágy teszi:)
2015. máj. 1. 22:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor max csak azokon álj bosszút akik megszivattak. De a többi nőt ne tedd padlóra. Az élet úgyis vissza ad mindent.És lehet akkor fogod ismét megszívni amikor bele szeretsz valakibe,mert úgyse úszod meg.
2015. máj. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!